Wpis z mikrobloga

#!$%@? z inflacją, #!$%@? z #!$%@? gospodarka, #!$%@? z upadkiem moralności w debacie publicznej, #!$%@? z upartyjnieniem każdego aspektu życia, #!$%@? z #!$%@? się religii w politykę


@Couisi: xDDDDDD
Oczywiście, nic z tej listy nie zostało poruszone, nic a nic, tylko aborcja xDDDD
Tak to jest jak się taki wykopek uczepi jednego czy dwóch haseł i tylko to ma potem we łbie.

Ale tak, oczywiście, że zagłosowałbym za aborcją. Po co
@Bronek55: i bardzo mnie to cieszy, ale mam wrażenie, że za mało mówi się o większych problemach, bo nie oszukujmy się, są ważniejsze problemy niż aborcja. I tym zdecydowanie nie porwą osób, których ten problem nie dotyczy
@Couisi: Walić kobiety. To jest tak sam problem mężczyzn - ojców.
Poświęcisz życie dla opieki nad poważnie niepełnosprawnym dzieckiem? Wtedy wszystkie pieniądze jakie zarobisz idą na dziecko. Każdy wolny czas idzie na to dziecko, a później osobę dorosłą. Nie ma wakacji, chyba że pod dziecko. Nie ma seksu. Nie ma przyjemności. Nie ma niczego oprócz tego dziecka.
@Couisi: typowy debil wychwytujący z morza słów coś co akurat mu sie nie podoba a to co by mu się potencjalnie podobało udaje że nie słyszy, byle sie do czegoś przypieprzyć i zakłamywać rzeczywistość, takie to pisowskie, niesmaczne, tfu
@missioncritical: to w kontekście pozostałych problemów było tak często powtarzane, że ciężko nie było odnieść wrażenia, że to główny postulat. Powtórzę, w kontekście #!$%@? gospodarki, nadmiernej papierologii, pogłębiających się podziałów społecznych, obrzydliwym zagrywkom politycznym, wykorzystywaniu religii do celów partyjnych i wielu innych, to jest wręcz żenujące spłycać te problemy do poświęcania jednemu pobocznemu problemowi aż tyle uwagi. Później było coś lepiej i przewijały się też inne tematy, ale politycznym błędem w
@Couisi: ale aborcja jest istotnym problemem, bo to jest jeden z największych przewałów jaki zrobił PiS przy pomocy TK i oklaskach Konfy. Nie mogli zmienić konstytucji, więc wykorzystali czas pandemii i zmienili interpretację. To jest dla wielu bardzo ważna sprawa, bo pokazuje kierunek w jakim to państwo skręciło.

A marsz w całości jest po prostu anty PiS i tyle.
@eskejper: poniżej przedstawiłem, skąd się to wzięło. Wpis jest sprzed 2,5 h, kiedy to wówczas był praktycznie jedyny wałkowany temat. Reszta w tamtym wpisie xd