Wpis z mikrobloga

#!$%@? z inflacją, #!$%@? z #!$%@? gospodarka, #!$%@? z upadkiem moralności w debacie publicznej, #!$%@? z upartyjnieniem każdego aspektu życia, #!$%@? z #!$%@? się religii w politykę. Najważniejszym problemem jest to, że kobiety nie mogą sobie wyskrobać dzieciaka!! Ta opozycja to dno dna
#marsz4czerwca #marsz #protest
  • 59
  • Odpowiedz
@Couisi: tak, jesteś pisowcem. Nawet jak ich nie popierasz bezpośrednio.
Zastanów się, oddając głos nieważny, czy też nie oddając w ogóle głosu w wyborach, to według metody D'Hondta (ale także innych systemach przeliczania głosów) rozkłada się on proporcjonalnie na wszystkie partie, a więc również po części na zjednoczoną prawicę. Również głosując na konfederację niemal "za darmo" dajesz kilka mandatów pisowi, bo o ile koalicji mogliby nie stworzyć, to w sprawach
  • Odpowiedz
ale ja będę głosował na opozycję, na pewno nie na konfederację ani PiS, więc o co chodzi?


@Couisi: ja #!$%@?ę, to twój wątek, zamiast kasować wysrywy lewactwa to się im tłumaczysz
  • Odpowiedz
@getin to się przestań dziwić, bo jak się nie jest incelem to aborcja jest równie ważna dla facetów co dla kobiet. Nie zamierzam mieć dziecka z downem. Widzę w głowie ci się to nie mieści, bo pewnie ci to nie grozi.
  • Odpowiedz
Widzę w głowie ci się to nie mieści, bo pewnie ci to nie grozi.


@Corranh: gdybyś tak nie zakończył to jeszcze bym zrozumiał, a tak to #!$%@? lewarze
  • Odpowiedz
zamiast kasować wysrywy lewactwa to się im tłumaczysz


@sqlserver: Jak to leciało? Lewactwo cenzuruje? xD A potem prawaczek pyk "#!$%@? #!$%@? KASUJ ODMIENNE OPINIE SZYBKOOOO!!"
  • Odpowiedz
@getin nie mam potrzeby żebyś rozumiał m Mam serdecznie dość tego debilnego argumentu i stawiania przeciw sobie kobiet i mężczyzn podczas kiedy dla normalnych par to są wspólne problemy. Tak samo aborcja, jak i pobór do wojska. To nie są problemu kobiet vs mężczyzn tylko problemy rodzin wobec systemu i trzeba być z jakiejś patrologii żeby twoja żona chciała Cię wysłać na front albo żebyś Ty chciał ją zmusić do rodzenia
  • Odpowiedz