Wpis z mikrobloga

Problem z konfederacją jest taki, że nawet nie wiadomo czego oni chcą, bo to jest kilka grup o sprzecznych poglądach. A z ich zwolennikami, bo albo ignorują takie fakty, albo o nich w ogóle nie wiedzą.
Problem z konfederacją jest taki, że nawet nie wiadomo czego oni chcą, bo to jest kilka grup o sprzecznych poglądach. A z ich zwolennikami, bo albo ignorują takie fakty, albo o nich w ogóle nie wiedzą.


@blargotron: o, to zupelnie jak dzisiaj na marszu. Ale wiesz, jak nasi to robia to jest wolnosc pogladow i roznorodnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie wiem o czym mówisz, ja tego marszu nie śledzę i wiem tyle, że to happening platformy, której nie popieram. Stwierdzam fakty dot. konfederacji i ich zwolenników, i tyle. Jeżeli w odpowiedzi masz tylko (chybiony) ad hominem, to doskonale pokazuje jak się zachowujecie.
Jeżeli w odpowiedzi masz tylko (chybiony) ad hominem, to doskonale pokazuje jak się zachowujecie.


@blargotron: gdzie ty tam widzisz ad hominem? Stwierdzam jedyne, ze w zaleznosci od punktu siedzenia to jest problem albo cnota, mimo, ze tak naprawde mowimy o tym samym