Wpis z mikrobloga

@Xem_ Ale są wolni. Pracują na swoim, dla siebie, w przestrzeni, nie ograniczają ich sciany czy coś w tym stylu.
Na dodatek mają to czego większość nie ma i nigdy nie będzie mieć: ziemię. Można sobie wybudować domek i żyć w swojej przestrzeni.
Ceny zieminsa takie zaporowe, że ten kto dostał ja za darmo nigdy nie zrozumie tego co chciałby ja kupić.
300 000zl za 10 arów to już uchodzi za dobra
@Xem_ No u mnie nawet rolne tyle kosztują.
Po zmianie ustawy szukałem nawet jakiejś słabej rolnej żeby to potem przekształcić, to ceny takie same.
U mnie są gleby głównie klasy 4b, 5 i 6. Głównie same piaski. 10cm ciemniejszej warsty a tak to piach.
Metr ziemi rolnej i gorszej budowalnej to 300zl. Za taką fajną budowana dajesz 400zl.
Jak ja widzę ogródki działkowe za 200k (oczywiście z ladnymi domkami) to już mnie
300 000zl za 10 arów to już uchodzi za dobra cenę i za prawie darmo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Krzysztof53647: Znajomy ma gospodarstwo na ponad hektarowej działce pod którą podchodzą już bloki. Dewelopery się ślinią na sam widok, bo działka równa i w bardzo atrakcyjnym miejscu. Niedaleko tramwaj, jeździ autobus, za niedługo w niedalekiej okolicy powstaną dwa wjazdy na obwodnicę miasta. Z tego co słyszałem, to proponują
@Krzysztof53647 @Xem_ Żeby było jasne sprzęt oczywiście nie mój heh, tylko na nim pracuje w firmie usługowej. Jak bym se mógł pozwolić na takiego Fendta to bym pewnie tu nie siedział xD.
A że drogie, no musi być drogie żeby robiło robote. Takie ciągniki sie u większych rolników widuje, nawet ten był od takiego kupiony, ale przyczepa to typowa objętościówka i mało komu by się przydała bo jest zwyczajnie za duża i