Wpis z mikrobloga

@Burned: Jestem Ciekawy ile oni zarabiają murcix mówiła 20k wujaszek i fusialka tez mówili ze mają kwoty klasy średniej(wyższej średniej)[btw w poslce nie ma klasy średniej tylko biednych i bogatych]. O ile może się wydać to dużo to tak naprawde to ledwo 4k euro i zatrudnic osobę za to ciężko, Szczególnie jeśli praca ma być w systemie leminga a nie człowieka orkiestry jak Tromba czy Krzychu.
  • Odpowiedz
@topikPajak: No tak ale Murcix mówiła to już dość dawno, jeszcze jak była ekipa. Wydaje mi się, ze ludzie z Genzie więcej zarabiają - Friz mówił ze największe przelewy z YT to właśnie Genzie zarobiło. Pewnie w reklamach tez trochę stawki górę poszły
  • Odpowiedz
@topikPajak: No nwm. Artykuł na SpiderWebie mówi, że Team X płaci 5k influ do czasu pierwszego kontraktu. Jedna współpraca marketingowa to 20-50k, a i więcej, zaleznie od zasięgów, a te Fausti ma i no jest w ekipie.
Więc sądzę ze brutto może być wszystko od 50 do 200k miesięcznie tylko dal niej (nie wiem czy przed czy po procencie), ale z YT, YT genzie, współprac.
Ogólnie są dwa podejścia
a) jestem
  • Odpowiedz