Wpis z mikrobloga

Nigdy nie ćpałem koksu. Teraz zmieniłem robotę, na w #!$%@? lepiej płatną i powiedziałem sobie, że po pierwszej wypłacie biorę przynajmniej gramulca na spróbowanie. Będę zadowolony czy nie? Wcześniej brane było: LSD, grzyby, 2CB, 4mmc, 4cmc, 3cmc, MDMA, zielsko/hash.
Będę pozytywnie zaskoczony, czy raczej zawiedziony?
Dodam, że jestem fanem 4mmc, bardzo mi odpowiada.
Koks będzie od renomowanego pluga z telegrama, a nie jakiegoś kiepa z ulicy, także gówna nie dostanę.
#narkotykizawszespoko
  • 39
  • Odpowiedz
@lukiboss: Imo możesz się lekko zawieść, ale na pewno plusem jest brak zjazdu przy rozsądnych ilościach i to że kajakowy na 5 liter praktycznie nie istnieje.
  • Odpowiedz
@lukiboss: nie, 4mmc dużo lepsze, koks bez podejścia, chociaż jak ze znajomymi posiedzisz i pogadasz o czymś to fajnie się wali też koks, ale prawdziwe 4mmc niszczy całą resztę tych substancji xD ale bym sobie poćpała ten syf jak kiedyś ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°) (oczywiście w minecraft na modach)
  • Odpowiedz
  • 0
@C00mpel @jakub172 @NKPL: no właśnie spotkałem się z określeniem, że mefedron to koks dla biedaków. Podobne działanie, a cena o wiele mniejsza, dlatego pytam. Nasuwają mi się jeszcze dwa pytanka, załóżmy, że mam tolerkę mocną na 4mmc (chociaż to teoria, bo dawek nie zwiększam, a #!$%@? mnie i tak fest), czy w takim wypadku koks #!$%@? mnie mocniej? Przypominam, że koksu nigdy nie brałem. Pytanie nr. 2: przeróżne kryształy, można walić
  • Odpowiedz
  • 2
@jakub172: 4mmc to głównie eufo + speed. Są też kryształy co praktycznie tylko "speedują". Mi euforyki się najbardziej podobają. Trochę tego przerobiłem, a 4mmc to cud i miód dla mnie. Cenowo to mniej więcej 10g=400-500zł a im więcej kupisz tym masz taniej
  • Odpowiedz
  • 0
@mamil024: Z takimi komentarzami też się spotykałem i trochę boję się rozczarować. Domyślam się, że koks jako że jest 10x droższy od kryształu to na pewno nie będzie 10x lepszy, no ale liczę na to, że będzie trochę "fajniej".
  • Odpowiedz
@lukiboss:

Będę pozytywnie zaskoczony, czy raczej zawiedziony?

Dodam, że jestem fanem 4mmc, bardzo mi odpowiada.


Będziesz zawiedziony.

Jakbyś nie próbował wcześniej bieda ketonów to byłbyś zadowolony, w przypadku takiej kolejności będziesz rozczarowany

Szczególnie gdy szukasz mocnej "#!$%@?" z ogromną euforią i wystrzeleniem na orbitę Saturna
  • Odpowiedz
@jakub172: I bardzo dobrze, bo lepiej być normalnym człowiekiem i nie ćpać, ale im akurat pewnie było wtedy zajebiście i tak właśnie działa 4mmc, zawsze jest zajebiście xD
  • Odpowiedz
@NKPL: Nie no po mecie już stwierdziłem, że w takie rzeczy się nie bawię, ale myśle że akurat koks jest na tyle łagodny i zajebisty jednocześnie, że czemu go akurat nie XD szkoda, że drogi
  • Odpowiedz
@lukiboss: Jeśli tak bardzo Ci się podoba mef, to koks będzie pewnie rozczarowaniem.
Mef to jest taki koks turbo ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Po koksie masz pobudzenie, optymizm, pewność siebie, gadkę, ale tak w normie, tak akurat, bez jakiegoś #!$%@?. Dobry mef (o którego teraz bardzo trudno) daje to samo, tylko mocniej, plus fajny nieogar na wejściu i dużo więcej euforii.

Koks bym wziął w dobrym towarzystwie,
  • Odpowiedz