Wpis z mikrobloga

Nigdy nie ćpałem koksu. Teraz zmieniłem robotę, na w #!$%@? lepiej płatną i powiedziałem sobie, że po pierwszej wypłacie biorę przynajmniej gramulca na spróbowanie. Będę zadowolony czy nie? Wcześniej brane było: LSD, grzyby, 2CB, 4mmc, 4cmc, 3cmc, MDMA, zielsko/hash.
Będę pozytywnie zaskoczony, czy raczej zawiedziony?
Dodam, że jestem fanem 4mmc, bardzo mi odpowiada.
Koks będzie od renomowanego pluga z telegrama, a nie jakiegoś kiepa z ulicy, także gówna nie dostanę.
#narkotykizawszespoko
  • 39
  • Odpowiedz
@lukiboss
Walenie bombek z ameryczki nie ma sensu, tylko liny. Zajeb srogą na dzień dobry a potem poprawiaj maluchami. Działa słabiej niż różne inne wynalazki ale nie czujesz się później tak źle
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno dokładnie. Ja koksu 1 raz spróbowałem w 2005/6 i od tamtej pory uważam go za bardzo dobry drag. Nie testowałem ani nie uważam niczego poza starymi rzeczami ( LSD, trawa - choć sam nie pale a kwas wziąłem 2-3 razy okazyjnie, polecam bardzo jednakże nie ma kiedy ani z kim) jakieś mefedeony mmc czy te inne wasze wynalazki to dla mnie podwórkowe ćpuństwo.

Wciągnąłem dobre kilo czy dwa, sprzedałem w hurcie
  • Odpowiedz
@lukiboss: koks przy 4mmc jest jak mizianie, przytulanie itd się z laską 9/10 ale bez niczego więcej przy waleniu konia do jakiegos ekstremalnego gowna, no i koksu nie ma co walić bez najebki. Nie licz ze jakiś kiep z telegrama będzie miał lepszy temat niż jakiś kiep z ulicy i ja bym sie nie sugerował opiniami ludzi co nie mogą pochytac normalnie baki bo maja na mordzie wypisany przypal
  • Odpowiedz
jakieś mefedeony mmc czy te inne wasze wynalazki to dla mnie podwórkowe ćpuństwo.


@Gorbo2004: Ech, ta totalnie irracjonalna wyższość "starych" ćpunów nad nowymi xD

żadne inne chemiczne twory XXI wieku które niszczą mózg


Tymczasem wedlug danych na temat szkodliwości koks znacznie przewyższa mefedron, baaardzo znacznie.
  • Odpowiedz
@lukiboss: Pierwszy lepszy wynik w google, a jest tego więcej i innych nie znajdziesz:

http://laboratoria.net/home/13856.html

Mefedron jest stosunkowo nowy i wyżej masz przykład demonizowania. Koks, feta, to znamy i lubimy, więc na pewno jest lepsze niż jakieś nowe coś. Otóż niekoniecznie.

Na pewno kryształy bardziej bolą w nos, ale koniec końców katar jest podobny. Czy #!$%@? w łeb? Słyszałem o psychozach po mefie i nawet tu na tagu znajdziesz przykłady, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@jamtojest2: na kanale Mestosław na YT chłop opowiadał jak ćpał mefedron to mówił że potrafił z ziomkiem grudę 5g jebnąć na pół i połknąć. Czaisz 2.5g #!$%@? na raz mefedronu?
  • Odpowiedz
@lukiboss: No nie czaję xD To jest właśnie mocne odklejenie. I jak ktoś takie dawki wali, to nie dziwię się że ryje mózg. To jest coś jak byś zerował połówkę wódy na raz i potem dalej leciał.

W ogóle oral mefa nie mam dużego doświadczenia. Ale 2 g sniffem to jest już sroga dawka na jedną noc, bardzo sroga. I żadnej zwały po czymś takim nie mam.
  • Odpowiedz
@lukiboss: przez następny miesiąc będziesz chciał #!$%@?ć jeszcze raz, to #!$%@? będzie za tobą chodzić i cię mentalnie niszczyć by #!$%@?ć kreseczkę ponownie, i nigdy na jednej się nie kończy, będziesz dzwonił po następne sztuki xd
  • Odpowiedz