Wpis z mikrobloga

@corryand: To znaczy, to nawet nie chodzi o to, aby zastanawiać się nad tym, czy takie udary są wywołane szczepionkami, czy nie XD To jest bardziej kwestia tego, że osoby, które przyjmowały konkretnie te szczepionki zrobiły z siebie królików doświadczalnych i śmietnik ze swojego organizmu. Jak nazywa się osoba, która wstrzykuje sobie w żyłę związek nieznanego pochodzenia i niewiadomych efektów działania? Podpowiem, Narkoman.
G.....7 - @corryand: To znaczy, to nawet nie chodzi o to, aby zastanawiać się nad tym...

źródło: A73EAA4C-DCF5-40F0-A646-C139C4774AE1

Pobierz
  • 2
@LogicznaKalkulacja2: bo do czasow szczepien nie znalem zadnych osob z udarem tylko starsze osoby a teraz ciagle slysze. I wiem ze sie zdarzaly u osob ktore braly konkretne leki ktore rowniez sa przyczyna udarow TAK SAMO JAK TA SZCZEPIONKA. Sa badania, powoduje zakrzepy, zapalenie miesnia sercowego. Przeciez Astrazenecca zostala nawet wycofana z wielu krajow, Moderna tez i zostal w glownej mierze Pfizer ktory tak samo jak kazda z tych szczepionek powoduje
  • 0
@szimik: mnostwo tak zylo i zyje i jakos udarow nie miewa. Spoleczenstwo obecnie jest strasznie rozleniwione. A ludzie pracujacy zdalnie nie ma szans by codziennie zrobili chociazby 3-5tys krokow. Chyba co pare dni jak zdecyduja sie wyjsc z domu do znajomych czy sklepu.. zreszta sam po sobie widze i wszystkich znajomych z pracy. Nie sadze by Kasix w ogole sie nie ruszala z domu na zaden spacer raz na 3 dni
  • 1
@Gulczas1337: no ja np. przyjalem za mlodu wszystkie szczepionki te na wzw, odre, ospe, swinke i co tam jeszcze bylo. Rodzice zapisywali mnie nawet na te nadprogramowe. Nie mam tylko tego eksperymentu medycznego przyjetego + na jakies choroby tropikalne i rowniez nigdy nie widzialem potrzeby zazywac szczepionki na grype.
@LogicznaKalkulacja2 No wlasnie.. kilka tysiecy stron dokumentacji i pseudo badan a FDA zatwierdzila nawet tego nie przegladajac a jak sąd wydal nakaz