Wpis z mikrobloga

Mirasy mam zagwozdke.
W szkole jest taki chlopak ktoremu ewidentnie wpadlam w oko (z wygladu typowy przegryw jak to wykopki pisza) oczywiscie nie raz mi pomogl jak nie mialam jakiegos zadania, czy cos. Oczywiscie jestem mu wdzieczna, ale kazda moja wdziecznoscia jeszcze bardziej sie nakreca. Nie jest w moim typie jak mu dac do zrozumienia, zeby dal mi spokoj? #pytanie #zwiazki #przegryw
  • 29
Nie jest w moim typie jak mu dac do zrozumienia, zeby dal mi spokoj?


@Mlodazs: "Nie jesteś w moim typie, jedynie co nas może łączyć to znajomość szkolna"

Nie dziękuj.
Możesz ewentualnie użyc chatgpt aby wygładził zdanie
@Mlodazs: powiedz mu że jest dla Ciebie brzydki i że go przez to nie lubisz bo tak jest. Chłopak ma nawkładane do głowy że jak będzie dobry dla kobiety i się będzie starał to ona będzie podniecona a ty taka nie jesteś, dla Ciebie to jak tam facet się zachowa czy nie zachowa znaczenia nie ma, ważne żeby był w twoim pojęciu czad, resztę sobie dopowiesz albo sobie wytłumaczysz
  • 0
A jaki jest twój typ?

Co sądzisz o 175cm wzrostu?


@tylkoponsfw: Lubie chlopakow 180cm+. Ale oczywiscie wyglad to nie wszystko.

powiedz mu wprost, że jest za brzydki na zostanie Twoim chłopakiem.


@dziadeq: Nie powiem, taka nie jestem. Chcialam mu to powiedziec normalnie, tylko nie wiem jak xD

typ opki:


@Aldehyd_Glutarowy: Szczerze to srednio mi sie podoba (jest zbyt oderwany od rzeczywistosci jak jakas karykatura troche) wole bardziej urode babyface,
Mlodazs - >A jaki jest twój typ?
Co sądzisz o 175cm wzrostu?

@tylkoponsfw: Lubie chl...

źródło: 73b86cb58957a3b438e632328f1d5e36

Pobierz
Nie jest w moim typie jak mu dac do zrozumienia, zeby dal mi spokoj?


@Mlodazs: to moze ci sie wydac kompletnie szalone i nie do zrobienia. Moze zabrzmi tez dziwnie ale uwierz ze jest to latwiejsze niz sie wydaje: