Wpis z mikrobloga

Mirasy mam zagwozdke.
W szkole jest taki chlopak ktoremu ewidentnie wpadlam w oko (z wygladu typowy przegryw jak to wykopki pisza) oczywiscie nie raz mi pomogl jak nie mialam jakiegos zadania, czy cos. Oczywiscie jestem mu wdzieczna, ale kazda moja wdziecznoscia jeszcze bardziej sie nakreca. Nie jest w moim typie jak mu dac do zrozumienia, zeby dal mi spokoj? #pytanie #zwiazki #przegryw
  • 29
@Mlodazs: A tak szczegółowo mogłabyś powiedzieć coś więcej o 175cm wzrostu? Np. czy byłby to gamechanger i gdyby chłopak był okej, ale 175cm wzrostu to już z nim byś nie była, 175cm dla ciebie to za niski, czy akceptowalny wzrost?
A tak szczegółowo mogłabyś powiedzieć coś więcej o 175cm wzrostu? Np. czy byłby to gamechanger i gdyby chłopak był okej, ale 175cm wzrostu to już z nim byś nie była, 175cm dla ciebie to za niski, czy akceptowalny wzrost?


@tylkoponsfw: No napisalam Ci, ze lubie chlopakow zaczynajacych sie od 180cm, ale 175 to tez nie dramat. Poza tym sam wzrost to tylko czastka. Wedlug mnie twarz jest wazniejsza, no i oczywiscie
@Mlodazs: Gdybyś miała w % podać co jest najważniejsze dla kobiet w mężczyznach to jak by to wyglądało.

Kryteria np. wzrost, twarz, charakter (pewność siebie, zabawny itd.)

Nie chciałem nic napisać, po prostu wykop się zbugował i ci pokazało powiadomienie, dziwne w sumie, gdybym coś napisał ale usunął to by był mój komentarz i napisane, że usunięty przez autora
@dziadeq: Nie powiem, taka nie jestem. Chcialam mu to powiedziec normalnie, tylko nie wiem jak xD


@Mlodazs: No tak, lepiej żeby nie wiedział. Powiedz mu że to charakter, żeby przypadkiem nie zrozumiał że musi sobie jebnąć operację plastyczną czy cuś.

Apropo wzrostu, jesteś w stanie powiedzieć czy facet ma 175 czy 180cm? Bez porównania do drugiego? Tym bardziej że jest chyba jakaś wariacja w normalnych podeszwach butów o, nie wiem,
@Sinity ja mam 190 cm, kwadratowa szczena i to prawda, że mimo wieku 30+ licealne Julki / studentki pchają sie na bolca, że aż w kolejne sie ustawiają XD nie raz jestem wobec nich chamski to te jeszcze bardziej sie nakręcają.