Wpis z mikrobloga

Wyszedł już update moda do Hearts Of Iron 4 tyczący się Ukrainy. Powiem, że twórcy ostro inspirowali się współczesnymi wydarzeniami. Wybrałem ścieżkę demokratyczną socjaldemokraty by mieć Petrulę jako przywódce (zastąpił go niestety jakiś inny typek) i doszło do zmiany władzy na wskutek wojny domowej, którą poprzedziły krwawo tłumione protesty w Kijowie (hmmm), wypowiedzenie posłuszeństwa części regionów i zakończyło się ucieczką dotychczasowego przywódcy-dyktatora, tylko, że nie do Rosji a do Niemiec. Wyłapałem jeszcze nawiązanie do ukraińskich cyborgów, tylko ci walczyli o kolej i jeszcze parę innych smaczków. Na razie gra tym krajem bardzo mi się podoba, widać też wyraźnie po celach narodowych i komentarzach na reddicie, że Ukraina jest ostro napompowana i dość łatwo można nią utrzymać front a nawet dotrzeć w miarę szybko do Moskwy (a po drodze do Berlina). Jest to też niestety też bardzo powolny start i masz na głowie industralizację i reformę ziemską, przez co trochę zajmie rzucenie się w wir walki. Ja tam wolę jak walka zaczyna się trochę szybciej, dlatego tak lubię Chiny, ale ogólnie bardzo mi się podoba.

#ukraina #hoi4 #kaiserraich #gry #rosja #niemcy #mody #modyfikacja
Kagernak - Wyszedł już update moda do Hearts Of Iron 4 tyczący się Ukrainy. Powiem, ż...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kagernak: Czytałem ostatnio o tym nowym update, i wychodzi na to, że twórcy rzeczywiście dodali ogrom nowych usprawnień i ścieżek dla Ukrainy, w tym jedną sekretną ścieżkę. Będę musiał sprawdzić na własne oczy w wolnym czasie.

  • Odpowiedz
@Kagernak: Petlura nie ma chyba zbyt wielu ulic w całej Ukrainie. To może z naszej polskiej perspektywy jest bohaterem, a w grze wygląda to naturalnie był za słaby na Ukrainę tak jak w 1920r.
  • Odpowiedz