Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatni raz posłuchałem normików. Poszedłem pobiegać i nigdy więcej..
- nikogo nie poznałem podczas biegania (ale niech będzie że byłem za krótko - około 4km)
- po ok. 2km zaczęły boleć nogi/kolana/stopy
- w pewnym momencie zaczęło mi brakować oddechu i nie mogłem już oddychać nosem + ból w klatce piersiowej
- pot na twarzy, który zaczyna mnie szczypać
- po całej trasie miałem ochotę wyzionąć ducha

Super "hobby" nie ma co.. pewnie to samo byłoby z #silownia

#bieganie #przegryw #sport #biegajzwykopem #rozwojosobistyznormikami



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz
źródło: wgbG6BG81
  • 10
@mirko_anonim: po pierwsze jak biegasz sam to szansa, ze kogoś poznasz wynosi 0.01%, poszukaj grup biegowych i biegaj w grupie. Druga sprawa oddycha się ustami, a nie nosem, jak się nie ruszales to wszystko będzie początkowo bolec. Kto by się spodziewał potu przy wysiłku fizycznym xD Pewno bajt.
@abc-def: poznasz jak pójdziesz biegać z jakaś grupa biegowa(grupy na fb, garminie, stravie czy innych stronach), ja tak poznałem kilkanaście osób, jest to tez jakis temat do rozmów jak gdzieś indziej poznajemy nowe osoby, ale wybiegając z domu i biegnąc solo przed siebie szansa, ze kogoś się pozna jest minimalna xD
@abc-def: nie spotykam się, bo nie przypadli mi jakoś do gustu(poza dwoma osobami). Ja mega ciężko nawiązuje takie relacje, żeby wychodzić gdzieś razem. Trenować tez nie trenuje, bo wole to robić samotnie. Z tymi dwoma gdzieś tam czasem więcej pogadam jak spotkam na siłowni albo odpoczywamy w tym samym miejscu na rowerze.
U mnie ta grupa biegowa jest fajnie zgrana, otwarci ludzie(ja taki nie jestem) super się tam odnajdują, robią 2x