Wpis z mikrobloga

No elo. W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu w tematyce wrzucam mały update po ok 1,5 roku.
Informacyjnie po lewej stronie fota obrazująca mój najgorszy stan, chyba w tym samym dniu przestałem brać finasteryd bo praktycznie żadnych pozytywnych efektów nie zauważyłem, a po prawej z dzisiaj, i proszę się nie sugerować oświetleniem, ponieważ ponad rok temu podświetlenie mocnym światłem pozwalało stwierdzić,czy jakieś nowe włoski się pojawiają czy nie, i dlatego tak.
Jeśli miałbym określić, to na bokach zakola zmniejszyły się mniej więcej o ok 2 cm z każdej strony, a przód obniżył się o ok 1 cm, ale trudno jednoznacznie określić, bo włosy obrastają tak jakby w formie gradientu, na całej powierzchni górnej części łepetyny chyba mogę stwierdzić subiektywnie, że zagęszczenie wzrosło o połowę, a włosy stały się grubsze, tak, że podczas zwykłego przeczesywania dłonią "czuć" wreszcie, że coś tam jest.
#lysienie #finasteryd #zakola

Fota pod linkiem:
https://imgur.com/8pyJEVz
  • 13
@Razor1711: Próbowałem Fina w połączeniu z minoxidilem i niestety w moim przypadku brak efektów, próbowałem jeszcze suplementów z cynkiem, biotyną i również brak efektów, więc do sprawdzenia pozostało tylko to, i w końcu są efekty.
Jest jeszcze indyjska technika zwana "Balayam", o której chyba nikt nigdy tu nie wspominał, a której nie testowałem.
Jak ktoś chce to może sobie zrobić eksperyment, ale jestem sceptyczny.
@iustus_ultimus: Trudna decyzja, nie każdy może sobie pozwolić na jej podjęcie, jest jeszcze jakaś nadzieja, że być może ten nowy specyfik CosmeRNA, który niedawno wszedł na rynek okaże się bardziej skuteczny, trzeba jeszcze trochę poczekać na pierwsze opinie.