Wpis z mikrobloga

W tym roku będę miał 24lvl, a wciąż jestem KHHV. Już nie mam wątpliwości że później wbije czarodzieja. Nawet w najgorszych scenariuszach gdy jako dzieciak rozmarzałem o dorosłym życiu nie wyobrażałem sobie że będzie to taka pozbawiona sensu i samotna wegetacja. Huop nigdy nawet nie prowadził rozmowy z żadną dziewczyną, a rówieśnicy z gimnazjum wrzucają na insta zdjęcia swoich bombelków. Życie w wersji demo japierrdole
#przegryw #tfwnogf #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - W tym roku będę miał 24lvl, a wciąż jestem KHHV. Już nie mam wątpliwości że...

źródło: 2e9ed0d3d1cb864851406e519b6535e1--glock-accessories-glock-girl

Pobierz
  • 8
@Glock17: ja też czarodziej KHHV, na lvl-u 32. Z tą różnicą, że ja akurat takiego losu się spodziewałem i nie jest on dla mnie żadnym zaskoczeniem. Odkąd tylko poznałem koncept relacji chłopak - dziewczyna (gdzieś koło 11. roku życia) i to, jak ona działa, to wiedziałem, że nigdy nie będę miał dziewczyny.
@soyunmago: ja do 18 roku jeszcze miałem jakieś nadzieje mimo że rzeczywistość #!$%@?ła we mnie zewsząd blackpillem. Potem zacząłem rozumieć brutalne zasady darwinizmu i to że obejmują one również nas, a nie tylko zwierzęta i rośliny. Brzmi to jak użalanie się nad sobą i brak chęci do zmiany, ale ja uważam przez to co doświadczyłem że nasze życie od chwili poczęcia jest już ukartowane i nie można w tej materii nic
@Glock17: Ja również tak sądzę. Prawa natury są dość brutalne i dotyczą wszystkich, nas także. My, ludzie, też jesteśmy zwierzakami, tylko ciut bardziej inteligentnymi i oczytanymi. Lubimy ubierać w piękne i górnolotne słowa nasze życie, nasze zachowania, ale ten wspomniany przez Ciebie darwinizm i prymitywne instynkty, którym podlegamy, widać niemal na każdym kroku.