Wpis z mikrobloga

gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w oblężonej twierdzy w strachu przed gejami, żydami, Niemcami, lewakami to może ktoś mógłby wetować te debilne antydemokratyczne ustawy, a mogę się założyć, że to jest dopiero początek i jeżeli wygrają nadchodzące wybory, a najprawdopodobniej wygrają to odrazu po wynikach mamy zagwarantowane dokręcenie śruby, przejęcie resztki niezależnych mediów, represje na opozycji i kraj ręcznie sterowany przez bandę nieudaczników, którzy zapewnie obiorą kierunek na Rosję/Białoruś bo w takich krajach najłatwiej się kradnie, a jak ci ktoś z opozycji jęczy to wysyłasz na nich psy i masz luz XD #konfederacja #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Pobierz gardzenarodowcami - gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i ...
źródło: IMG_0534
  • 137
obrażając np mnie.


@stannis: nie obraziłem cię, zapytałem i celowo zrobiłem to na PW.

może i nie jesteś zwolennikiem pisu, ale to bez znaczenia, bo kto powiedział, że płatny, pisowski klakier musi być zwolennikiem pisu? Przecież nie dostajesz hajsu za popieranie ich, a za pisanie przychylnych im rzeczy w Internecie, więc wszystko się zgadza.


@stannis: to już zakrawa na zaburzenia psychiczne. Ile ja się dowiem dziś o sobie i to
aha czyli pis jednak nie, a konfę zawsze się troszkę krytykuje


@Zaqwsxe: pewnie tego nie będziesz w stanie pojąć ale krytykuje każdą opcję polityczną, również Konfederację.

to w takim razie na kogo teraz głosuje prawdziwy polski konserwatysta anno domini 2023?


@Zaqwsxe: nie mam pojęcia, zapytaj jakiegoś prawdziwego polskiego konserwatysty.

Kto najlepiej rozprawi się z lewactwem i gejami?


@Zaqwsxe: tego też nie wiem. Wiem natomiast, że usilnie starasz się mnie
@OlFunkyBastard: napisz wprost na kogo głosujesz albo napisz że na nikogo, wszyscy są źli, wszyscy Ci nie pasują a te 30 komentarzy w tym wpisie broniąc dobrego imienia Konfy napisałeś bo jesteś taki obojętny politycznie
gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w oblężonej twierdzy w strachu przed gejami, żydami, Niemcami, lewakami to może ktoś mógłby wetować te debilne antydemokratyczne ustawy


@gardzenarodowcami: Ale my je popieramy więc w czym niby jest nas problem? Jedyny problem macie wy xD

zablokowałby pewnie polski ład


@yahoomlody: No czyli płaciłbym wyższe podatki też brak profitu.
Pobierz Zuben - >gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w ...
źródło: 7c7c83742bf63287b32f6d6e4077b51b,860,0,0,0
@gardzenarodowcami: Przypominam, że mimo wszystko Duda, to była propaganda PiS i brali w niej udział tylko ludzie z PiS.
Znaczy to tyle, że czepiasz się PiSu, że odwalili akcję, która pozwoliła im wygrać. Mogli przecież przegrać. Honorowo się poddać czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
napisz wprost na kogo głosujesz albo napisz że na nikogo


@Zaqwsxe: na Konfederację ale nie jestem wyznawcą jak to sobie ubzdurałeś. Stało się dokładnie to co przewidziałem, przekracza to po prostu twoje granice pojmowania. Dla ciebie popieranie jakiejś opcji jest tożsame z bezkrytycznością wobec jej działań. Typowy fanatyk...

wszyscy są źli


@Zaqwsxe: tak to niestety w polityce wygląda. Jesteś tak naiwny, że wierzysz w to, że ktoś tam chce dobrze
jest płatnym trollem jakiejś tam opcji politycznej, bo przecież wtedy wypłaty nie dostanie


@stannis: ty tak na poważnie wierzysz w te brednie? Czy po prostu dla takiego tytana intelektu każdy kto ma inne zdanie niż twoje jest płatnym trollem?
tak, ja wierzę w to co piszę


@stannis: na czymś opierasz tą wiarę? Bo obaj wiemy, że nie na faktach. Może jakieś głosy w głowie?

Poważnie głupszej osoby od ciebie w życiu nie spotkałem. Pustka twojego umysłu jest jednocześnie cudowna przez swoją śmieszność i przerażająca o ile nie trollujesz. Jesteś moim ulubionym politycznym przychlastem na tym portalu, zyskałeś fana.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ten wykres uwzględnia stawkę zdrowotną? Bo coś mi tutaj nie pasuje.


@stannis: No gdyby nie uwzględniał to nie było by nawet 30%. Uwzględnia opodatkowanie na wszystkich typach umów od umowy o pracę po działalność gospodarczą.
na Konfederację ale nie jestem wyznawcą jak to sobie ubzdurałeś


@OlFunkyBastard: jasne, że nie jesteś wyznawcą, jesteś tylko trollem, któremu płacą za nasranie na szachownice bredniami, że pis i platforma mają takie same cele :)

Może jakieś głosy w głowie?


@OlFunkyBastard: no i znowu wybrałeś pajacowanie zamiast odpisać jakiś konkret i odnieść się do tego co napisałem :) jesteś żałosny :)
No gdyby nie uwzględniał to nie było by nawet 30%. Uwzględnia opodatkowanie na wszystkich typach umów od umowy o pracę po działalność gospodarczą.


@Zuben: to proszę podaj źródło tego wykresu, bo np ja płacę z powodu nowego ładu wyższe podatki.