Wpis z mikrobloga

gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w oblężonej twierdzy w strachu przed gejami, żydami, Niemcami, lewakami to może ktoś mógłby wetować te debilne antydemokratyczne ustawy, a mogę się założyć, że to jest dopiero początek i jeżeli wygrają nadchodzące wybory, a najprawdopodobniej wygrają to odrazu po wynikach mamy zagwarantowane dokręcenie śruby, przejęcie resztki niezależnych mediów, represje na opozycji i kraj ręcznie sterowany przez bandę nieudaczników, którzy zapewnie obiorą kierunek na Rosję/Białoruś bo w takich krajach najłatwiej się kradnie, a jak ci ktoś z opozycji jęczy to wysyłasz na nich psy i masz luz XD #konfederacja #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Pobierz
źródło: IMG_0534
  • 136
gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda


@gardzenarodowcami: ale o co chodzi? Głosy bosaka podzieliły się jakoś po połowie na kandydatów w drugiej turze. Liczyłeś że wszyscy pójdą na trzaska mimo że wyborcy bosaka z pierwszej tury nie lubili żadnej z opcji?
jak zapytałem o konkrety to zaczęło się obrażanie


@Zaqwsxe: chcesz konkrety proszę bardzo: Co do Unii Europejskiej to np. wetowanie bzdur ekologicznych jak np. rezygnacja z samochodów spalinowych. Natomiast co do Ukrainy to pomoc w taki sposób żeby nie utracić zdolności obronnych. Zobacz sobie głąbie ile procent uzbrojenia im oddaliśmy bez zagwarantowania sobie na to miejsce jakiegoś zastępstwa.

Konkrety podałem, a ty nadal jesteś fatycznym głąbem jakim byłeś i zawsze będziesz.
no i gdzie tam jest to napisane? podaj mi prosze fragment, ze to dotyczy dzialalnosci gospodarczych


@stannis: Nie ma, bo dotyczy podatków od pracy czyli w domyślnie też jej bo ona jest opodatkowana pitem.
doslownie jest napisane, ze dotyczy to pracownikow i ich pracodawcow. To, ze dotyczy to przedsiebiorcow to sam sobie dospiewales.


@stannis: Chodzi o składki po stronie pracodawcy którzy w przypadku niektórych typów zatrudnienia są ukryte po ich stronie. To ty sobie dopisujesz, samozatrudnienie to nic innego jak forma opodatkowania pracownika. Myślisz że OCED to idioci? Jeśli uważasz że nie zawiera to to udowodnij.
@Zuben ty nie mozesz udowodnic, ze cos jest wiec ja mam udowodnic, ze tego nie ma xD igrzyska rozpoczete, czekam na nastepne fikolki xD albo nie, nie czekam, znudzilo mi sie dyskutowanie z pisowcami i kucami, jestescie siebie warci, pa
ty nie mozesz udowodnic, ze cos jest wiec ja mam udowodnic, ze tego nie ma xD igrzyska rozpoczete, czekam na nastepne fikolki xD albo nie, nie czekam, znudzilo mi sie dyskutowanie z pisowcami i kucami, jestescie siebie warci, pa


@stannis: Przecież to ty twierdzisz że pod definicje OCED z jakiegoś magicznego powodu samozatrudnienie nie podchodzi xD
A wy jak te debile powtarzacie to hasło będące wymysłem propagandy Kaczyńskiego xDDD


@wojtas_mks: ale debilu nie zmienia to faktu, że tylko Konfiarze jako jedyni głosowali na Dudę w 2. turze. 50 procent zagłosowało na wzmocnienie pisowskiego układu.
Nieważne kto wymyślił hasło, ważne że trafnie opisuje co się wydarzyło.
PiS wymyślił, narole wykonali.