Wpis z mikrobloga

gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w oblężonej twierdzy w strachu przed gejami, żydami, Niemcami, lewakami to może ktoś mógłby wetować te debilne antydemokratyczne ustawy, a mogę się założyć, że to jest dopiero początek i jeżeli wygrają nadchodzące wybory, a najprawdopodobniej wygrają to odrazu po wynikach mamy zagwarantowane dokręcenie śruby, przejęcie resztki niezależnych mediów, represje na opozycji i kraj ręcznie sterowany przez bandę nieudaczników, którzy zapewnie obiorą kierunek na Rosję/Białoruś bo w takich krajach najłatwiej się kradnie, a jak ci ktoś z opozycji jęczy to wysyłasz na nich psy i masz luz XD #konfederacja #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Pobierz gardzenarodowcami - gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i ...
źródło: IMG_0534
  • 137
@NaczelnyAgnostyk: następnie seria niczym nie podpartych fantazji i domysłów co to będzie. To ja nie potrafię dyskutować? Dyskusja nie polega na poklepywanie się po plecach we wzajemnym kółeczku adoracji tak jak wy to robicie. Gdzie argumenty? Gdzie konkrety? To tak jak pisałem tylko rzucanie gównem, które w najlepszym wypadku ociera się gdzieś lekko o fakty.
@Przyjaciel_Rodziny: konfederacja sama w sobie nie popiera tej komisji, ale zwracam uwagę na krótkowzroczność prawicowych npc, którzy poszli w pierwszej na bosaka, a w drugiej na dude dając pisowi władze absolutną i możliwe, że sami na siebie ukręcili bata bo jakbym ja np miał uwiarygodnić zasadność takiej komisji to zacząłbym właśnie od badania rosyjskich wpływów od takiego Korwina czy Brauna. który buja się po Moskwie z Rosyjskim szpiegiem i organizuje antyukrainskie
Wygląda na to, że niestety żaden z was nie ma nic do powiedzenia. Co najzabawniejsze w tym wszystkim jesteście w swoich działaniach kontrefektywni. Ludzie widząc waszą zgraje nie myślą sobie:


O ten typ dobrze gada z tą Konfederacją faktycznie jest coś nie tak, poszukam jakiejś innej opcji.


Tylko raczej:

Jakiś debil o czym on bredzi?


I tak sobie siedzicie w tym kółeczku wzajemnej adoracji, bezmyślnie plujecie, powtarzacie mniejsze lub większe kłamsewka i
@OlFunkyBastard: Może czytasz niewłaściwe tagi? zresztą na wykopie większość to śmieszne obrazki. Tak było, jest i będzie.

Ja np. starałem się podejść neutralnie do niektórych polityków Konfy (przede wszystkim Mentzena, bo zdania na temat Korwina nie zmienię - odklejony rusofil), ale niestety, rozczarowałem się, bo dał pokaz skrajnej ignorancji (albo ordynarnego kłamania, jak kto woli) w wywiadzie.

https://wykop.pl/wpis/70867475/czytam-wywiad-z-mentzenem-i-jestem-niestety-rozcza

Nie wiem, jak mam szanować polityka, który plecie takie bzdury. Albo to idiota,
symetrysta coś na poziom narzeka.


@Tymajster: może udowodnij mi, że się mylę i napisz coś co nie uwłacza ludzkiej godności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do budy kryptopisowcu.


@Tymajster: patrząc jednak na takie mądrości obawiam się, że to może być szczyt twoich możliwości.
wybierać między PiSem, a PO realizującymi dokładnie te same cele


@OlFunkyBastard: może i platforma normalnie rządziła i gdy lud przestał ją popierać i przegrała wybory to po prostu oddała władze, a pis #!$%@? ustrój w Polsce i robi tu drugą Białoruś lub Koreę Północną, ale co tam, wg symetrysty wykopka o chłopskim rozumie te partię realizują DOKŁADNIE te same cele xD
Szkoda śliny na ciebie pisowski kmiocie.