Wpis z mikrobloga

gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i nie żyli w oblężonej twierdzy w strachu przed gejami, żydami, Niemcami, lewakami to może ktoś mógłby wetować te debilne antydemokratyczne ustawy, a mogę się założyć, że to jest dopiero początek i jeżeli wygrają nadchodzące wybory, a najprawdopodobniej wygrają to odrazu po wynikach mamy zagwarantowane dokręcenie śruby, przejęcie resztki niezależnych mediów, represje na opozycji i kraj ręcznie sterowany przez bandę nieudaczników, którzy zapewnie obiorą kierunek na Rosję/Białoruś bo w takich krajach najłatwiej się kradnie, a jak ci ktoś z opozycji jęczy to wysyłasz na nich psy i masz luz XD #konfederacja #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Pobierz gardzenarodowcami - gdybyście dzbany w drugiej turze nie zrobili #mimowszystkoduda i ...
źródło: IMG_0534
  • 137
@OlFunkyBastard moj wpis gdzie sa dowody potwierdzenia tezy nie jest potwierdzeniem tezy wg pisowca. Widze, ze twoj potezny umysl przelaczyl sie na tryb trollowania. Przerazajace, ze ktos takinjak ty moze miec prawa wyborcze...
Przecież tego jest mnóstwo. Sam kiedyś wrzuciłem analizę wywiadu z Mentzenem. Żaden konfiarz się nie wypowiedział w komentarzach.


@TypowyZakolak: Z konfiarzami-sekciarzami nie da się merytorycznie rozmawiać, kiedy im podajesz merytoryczne argumenty to wtedy oni:
- zignorują
- napiszą: że to prywatna opinia polityka a nie całej partii i wszystko git
- napiszą: oj tam oj tam, mi tam katotaliban nie przeszkadza
- napiszą: no ok, trochę kontrowersyjne, trochę Korwina poniosło, ale
@OlFunkyBastard przez to Konfederacja zrzesza całkiem sporą liczbę jednostek mocno skrajnych, podzielających poglądy między innymi jaszczura, panasiuka i innych oszołomów, którzy działają na niekorzyść naszego państwa. Hmm, ciekawe dlaczego konfederacja przyciąga takich wyborców, na pewno nie przez to jakie slogany głoszą
Sprawdzałem PW, nie odpisałeś...


@OlFunkyBastard: odpiszę tutaj na twoją zaczepkę: rozmowa z tobą to są szachy z gołębiem, z taką różnicą, że ty najpierw obsrałeś szachownicę pisząc, że platforma i pis realizuje takie same cele, a następnie dopiero przewróciłeś brudne już figury szachowe obrażając np mnie.

nie jestem zwolennikiem PiSu matołku.


@OlFunkyBastard: może i nie jesteś zwolennikiem pisu, ale to bez znaczenia, bo kto powiedział, że płatny, pisowski klakier musi
Hmm, ciekawe dlaczego konfederacja przyciąga takich wyborców, na pewno nie przez to jakie slogany głoszą


@Tratak: może i przyciąga, a może i nie. Nie widziałem żadnych danych na ten temat. Tak czy inaczej to, że przyciąga jakiś elektorat nie jest potwierdzeniem tej tezy zwłaszcza przy takim jak obecnym wyborze dostępnych opcji politycznych. Tak samo jakby zrównywać elektorat Lewicy z Jeasiem Kapelą albo elektorat PO z fanami Babci Kasi. Po każdej ze
Czyżby ktoś zapomniał się przelogować? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@OlFunkyBastard: nie debilu, po prostu postanowiłem coś innego do ciebie napisać. Zaraz jednak zmienię zdanie i stwierdzę, że jednak na pewno jesteś zwolennikiem pisu, bo poziomem dedukowania dorównujesz typowemu pisowczykowi
najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że ja wcale nie jestem wielkim fanem Konfederacji. Sam wielokrotnie ich krytykowałem


@OlFunkyBastard: aha czyli pis jednak nie, a konfę zawsze się troszkę krytykuje, to w takim razie na kogo teraz głosuje prawdziwy polski konserwatysta anno domini 2023? Kto jest w modzie? Kto najlepiej rozprawi się z lewactwem i gejami?