Wpis z mikrobloga

Pograłem z 30h i przyznam szczerze, że troche jestem zawiedziony faktem, że sky island nie stanowią większej części gry. Po materiałach marketingowych i początkowej lokacji myślałem, że większość czasu spędzę w powietrzu, a tutaj okazuje się, że na wyspach jestem tylko okazjonalnie. Dodam, że nie ruszałem fabuły i zwiedziłem tylko 2 fragmenty mapy.
#zelda #nintendoswitch
  • 10
@AntyKuc to co ty robiłeś przez te 30h? Zaglądałeś pod każdy kamień w poszukiwaniu koroków? :d U mnie wczoraj czwarta świątynia pękła i myślę, czy iść do ostatniego dungeona, dwie mapki jeszcze do odkrycia i +90h. Rzeczywiście jest jak mówisz, można było przyjąć, że tych wysp jest więcej, jednak napisałeś, że masz tylko dwie mapki zrobione a to właśnie podczas odpalania wież głównie lądowałem na wyspach.
to co ty robiłeś przez te 30h? Zaglądałeś pod każdy kamień w poszukiwaniu koroków? :d


@OcelotEater: Tak, ja zazwyczaj zwiedzam wszystko co się da - taki głupi nawyk. Pewnie będę tą grę 4 miesiące przechodził jak BoTW.
@AntyKuc każdy się bawi jak chce, akurat botw i totk pod tym względem są świetne. Ja staram się wypracować balans pomiędzy zrobieniem jak najwięcej w grze a nie znudzeniem się tytułem i odpalenia czegoś nowego - a kupka wstydu rośnie tak co dwa tygodnie. I gdzieś tam jest jeszcze praca/życie osobiste ;)
Dodam, że nie ruszałem fabuły


@AntyKuc: Też bardzo dużo fabuły nie ruszałem jeszcze, ale powiem, że w zasadzie to co ruszałem działo się na sky island (oczywiście nie mówię tylko o prologu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), więc chyba nie jest tak źle.
@AntyKuc: Niezłe kłamstwo wcisnęli ludziom z tymi wyspami xD Ale fanbaza Nintendo mówi "ale macie jeszcze podziemia rozmiaru całej mapy", gdzie tam z kilkoma wyjątkami, praktycznie gówno jest xD
@iamtehwin:

Niezłe kłamstwo wcisnęli ludziom z tymi wyspami xD Ale fanbaza Nintendo mówi "ale macie jeszcze podziemia rozmiaru całej mapy", gdzie tam z kilkoma wyjątkami, praktycznie gówno jest xD


No trochę tak jest, pamiętam jak podjarany byłem na początku jak kombinowałem jak dostać się z wyspy na wyspę, a potem powierzchnia i praktycznie powrót do BoTW ze zmienionymi umiejętnościami XD