Wpis z mikrobloga

@Bumelante: a to bardziej środowiska Giertychowskie/ Lisowskie(czyli dość prawicowe) grają kartami typu hehe Kaczyński pedał itd itp dla mnie on może być kimkolwiek i skupiam się głównie na jego antyludzkich poglądach, a to jakiej jest orientacji, lub to, że nie ma partnerki jest dla mnie sprawą drugorzędną bo nie znam go osobiście i może faktycznie ma jakieś swoje powody
@aegispolis cwicze tajski boks, uprawiam sporty siłowe, częściej kulturystykę i regularnie biegam. Kiedyś było jeszcze kyokushin. Kilometr poniżej 3:50, na następnym treningu podchodzę do 10 podciągnięć z obciążeniem 20kg, czasami też zrobię sobie weekendowy wypad na tor pościgać się torówką a Ty jakie sporty uprawiasz?

Bywałem na domówkach z gejami i normalnie z nimi rozmawiałem, jeden z IT - bardzo ogarnięty mężczyzna i spoko kompan do pośmiania się. Co nie zmienia faktu
@EvilToy niemożliwe, że w Polsce jest homofobia, na pewno jakieś gówno prowokacje czytałeś serio, jakieś schizy co ty gadasz, prowokacje. Mówię Ci, gówno prowokacje czytasz, spróbuj poczytać inne strony, serio. W Polsce nie ma homofobii, co ty gadasz inne fora musisz poczekać bo różne są

I jeszcze konfederaci mają czelność mówić, że w Polsce homofobii nie ma, a właściwie na tle Europy to jesteśmy bardzo tolerancyjni. Jedynie te wstrętne lgbt parady przeszkadzają
@EvilToy: ten komentarz jest adekwatny do tych Twoich # . Identyczna sytuacja jest jak ktoś napisze na tematy kościoła to lewaki od razu wysrywy, i to samo jak sobie zdjęcie wstawi gej to prawami wysrywy. To nie problem z tolerancją tylko ze #!$%@? ludźmi o różnych poglądach
cwicze tajski boks, uprawiam sporty siłowe, częściej kulturystykę i regularnie biegam. Kiedyś było jeszcze kyokushin. Kilometr poniżej 3:50, na następnym treningu podchodzę do 10 podciągnięć z obciążeniem 20kg, czasami też zrobię sobie weekendowy wypad na tor pościgać się torówką a Ty jakie sporty uprawiasz?


@AnalnyRozbojnik: możesz sobie nawet ćwiczyć skakanie po twojej starej - kogo to obchodzi? Typki sobie kajakują, a ty masz ból dupy większy niż oni po seksie xDDD
@AnalnyRozbojnik:

Co nie zmienia faktu że jest to wynaturzenie, jest to conajmniej niezgodne z naturą, chyba się ze mną zgodzisz?


Ja odpowiem - xDDDD.

Typie, jesteś tak oderwany od rzeczywistości, że nie tylko nie masz pojęcia, co mówisz, ale jeszcze uważasz, że ktokolwiek normalny miałby podobnie absurdalne poglądy.

Otóż homoseksualizm nie jest "wynaturzeniem niezgodnym z naturą" bo w naturze jest powszechny, a w szczególności wśród genetycznych krewnych człowieka, jak szympansy bobobo.