Wpis z mikrobloga

Komentarze pod tweetami Kamila Dobrogowskiego z Lewicy i jego chłopaka zawsze dostarczają soczystego prawackiego kontentu.

O to w jaki sposób wyrażają się dorośli konserwatywni mężczyźni. Wybrałem same najgorsze komentarze, ale w ogóle nie musiałem szukać. Screeny w komentarzach:

EvilToy - Komentarze pod tweetami Kamila Dobrogowskiego z Lewicy i jego chłopaka zaws...

źródło: Screenshot_20230528_122048_Twitter

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami promowanie dewiacji i zboczeń zawsze będzie obrzydliwe, nie ma w tym grama homofobii. Jeśli jest to homofobia, to ja jestem jak najbardziej homofobem i to nie jest moja jedyna zaleta ( ͡º ͜ʖ͡º) . Nie afiszują się, więc ok-fajnie, wrzucają sobie fotki i nie widzę w tym nic złego. Może to obrzydzac ludzi i nie ma w tym nic złego. Dużo gorzej, gdyby się afiszowali
  • Odpowiedz
@EvilToy: nie ogarniam tego. Dlaczego jak chłopak płynie z dziewczyna kajakiem to nie piszą „ooo lizanie dupki było w krzakach?”. A dwóch chłopaków znajdujących się pół metra od siebie na ulicy powoduje tez u nich odruch wymiotny? „Jem #!$%@?”. Serio?
Te komentarze pisane sa z taka chora fascynacją
  • Odpowiedz
promowanie dewiacji i zboczeń zawsze będzie obrzydliwe, nie ma w tym grama homofobii.


@AnalnyRozbojnik: Ja wiem, że pływanie kajakiem, czy sport w formie innej niż meczyk przed telewizorem nie wchodzi w katalog rozrywek prawdziwego Polaka Patryjoty, ale bez przesady, by nazywać to zboczeniem, czy dewiacją.
  • Odpowiedz
@EvilToy Daj im spokój, po prostu chcieliby popatrzeć, a wstydzą się zapytać.
W drugiej klasie podstawówki też dokuczałem dziewczynie która mi się podobała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
promowanie dewiacji i zboczeń zawsze będzie obrzydliwe, nie ma w tym grama homofobii. Jeśli jest to homofobia, to ja jestem jak najbardziej homofobem i to nie jest moja jedyna zaleta ( ͡º ͜ʖ͡º) . Nie afiszują się, więc ok-fajnie, wrzucają sobie fotki i nie widzę w tym nic złego. Może to obrzydzac ludzi i nie ma w tym nic złego. Dużo gorzej, gdyby się afiszowali


@AnalnyRozbojnik:
  • Odpowiedz
@AnalnyRozbojnik: Strong nick to post ratio. XD XD

Zgadzam się, że to że na pedały to rower a nie kajak to prostacki dowcip, ale chociaż dowcip, nawet trochę zabawny, reszta to całkowita żenada.
  • Odpowiedz
  • 18
@EvilToy
Chyba nawet sami zainteresowani nie myślą tak często o męskich odbytach, co ci komentujący xD. Ja #!$%@?, co tu się dzieje w ogóle?
  • Odpowiedz
Nie popieram takich komentarzy ale on jest odklejony maksymalnie, jego główne hasło to mieszkanie prawem nie towarem. Komuch. Ludzie mu pisali żeby zaczął budować i rozdawać. No i inne poglądy też ma odklejone.
  • Odpowiedz