Wpis z mikrobloga

Ciekawe co tam słychać u wzrostaków. Pewnie siedzą sobie teraz gdzieś na jakimś spotkaniu rodzinnym i w błogiej nieświadomości opowiadają jak to ciężką pracą osiągnęli tak wspaniałe życie jakie mają.

Dożyją końca swoich dni w błogiej nieświadomości, że to wzrost wywindował ich do góry. Jak przejrzę w myślach typów, którzy odnieśli sukces, których znam osobiście to przypominają mi się same wzrostaki.

I co śmieszniejsze oni tacy niezbyt rozgarnięci, mało skomplikowani, prostoduszni, ale siła nurtu wyniosła ich na szczyty do zajebistego życia. Zabawne jest to, że gdy będą spełnieni na łożu śmierci to umrą w błogiej nieświadomości jak całe życie te czynniki wzrostu im pomagał, jak zupełnie inaczej by się wszystko potoczyło, gdyby nie to.

Panowie, pozwólcie sobie na minutę nienawiści do wzrostaków i skrajnie prymitywnej natury ludzkiej. Niech płynie przez was, bo wam się to należy z racji tej niewyobrażalnej krzywdy i niesprawiedliwości jaka wam życie wyrządziło i jaka jest manletyzm złośliwy.
#wzrost #redpill #manlet #blackpill #tinder #przegryw #zwiazki #randki #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #zarobki #pracbaza #kariera #kobiety
  • 21
@Ynfluencer: ze wzrostakami 100% prawdy. Idealnym przykładem będzie koles z mojej klasy w liceum, morda przeciętna suchoklates do tego miał srogo nawalone w bani. W teorii idealny przepis na #przegryw ale ze swoim 190+ w połowie 2000s obracał top laski z mojego liceum. Tu też nie chodzi o to, że z laskami lecisz na easy mode, ale moze nawet co ważniejsze cieszysz się znacznie większym szacunkiem wśród ogółu społeczeństwa. Wzrostaka mało