Wpis z mikrobloga

Dlaczego przybywa starych kawalerów?


@Wilczak: Kobiety mają coraz większe wymagania, często niezależne od facetów (wzrost, twarz) przez co coraz mniej spełnia ich wymagania do związków.

Rodzi się mniej dzieci?


@Wilczak: Dziecko to obowiązek i odpowiedzialność a obecnie najbardziej propagowanym stylem życia jest wieczny hedonizm i korzystanie z życia. Dziecko to utrudnia, więc kobiety coraz częściej nie chcą mieć dzieci.
  • Odpowiedz
obecnie najbardziej propagowanym stylem życia jest wieczny hedonizm i korzystanie z życia.


@CloudSpanner: jakby była praca na pół etatu u dwojga małżonkow wystarczająca do dbania o rodzinę, to by były te dzieci
  • Odpowiedz
mężczyźni nie chcą dzieci raczej częściej niż kobiety


@Dumpster: Szczerze mówiąc wśród moich znajomych w okolicach lvl 30 częściej faceci chcą mieć dzieci niż kobiety.

jakby była praca na pół etatu u dwojga małżonkow wystarczająca do dbania o rodzinę, to by były te dzieci


@Invisiblinio: Co prawda wychowanie dzieci jest drogie ale stawiam, że przeciętnej rodzinie i tak lepiej się żyje teraz niż w latach 80 a jednak dzietność jest
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: w latach 80tych matka w domu siedziała, dzieci zajmowały sie dziećmi, puszczało je sie na dwór na 10h dziennie
Teraz oboje rodzice ogarniają się w domu po 16, 17tej, a dokładając sobie do tego dziecko to jobla można dostać.
  • Odpowiedz
@Wilczak
Jakaś edgy gimbusiara - pisze gówno że hehe beczka lol
Wykopki - analizują problemy społeczne, opinie ekspertow w dziedzinie socjologii, celne, bezkompromisowe spostrzeżenia

Lubie takie wpisy xD
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona ja też jestem hedonistą i mam bardzo dużo szacunku do siebie - po prostu robię w życiu to, co sprawia mi max przyjemności, jadę na pełnej #!$%@? i nie zwracam uwagi na normy społeczne i inne ograniczenia.

problem I bolupska mają nieudaczniki i biedaki, dla których takie życie jest po za zasięgiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Co prawda wychowanie dzieci jest drogie ale stawiam, że przeciętnej rodzinie i tak lepiej się żyje teraz niż w latach 80 a jednak dzietność jest mniejsza, ciekawe dlaczego?


@CloudSpanner: wygodnictwo współczesnych pokoleń
  • Odpowiedz