Wpis z mikrobloga

Proszę państwa ten wpis: manipulacja lewaka
to przykład klasycznej lewackiej manipulacji. Dodałem tam komentarz ale nie wiedzieć czemu spadł z rowerka więc powtórzę jeszcze raz. Czy sytuacja z Mentzenem to jest to samo co dowaliła premier Finlandii? Zadajmy kilka pytań żeby to sprawdzić.
1. Czy Mentzen jest urzędującym premierem Polski?
2. Czy Mentzen wciągał koks tak jak Sanna Marin? (Na imprezie u Marin krzyczeli "gang mączny" co jest slangiem na wciąganie koksu XD jakby ktoś nie wiedział) A i koks jest nielegalny w Finlandii
3. Czy Mentzen odstawiał dzikie pląsy i obmacywał się z obcą kobietą tak jak Marin z obcym facetem? Dodajmy że Marin ma męża (albo miała w tamtym czasie).
Oczywiście, nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Mentzen stoi sobie spokojnie i coś tam gada do kuca. Ale przychodzi lewak i krzyczy: TO JE TO SAMO!!!1ONE. JAK MOZESZ BYĆ TAKIM HIPOKRYTOM PRAWAKU ANTYPOLAKU!
#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #mentzen #afera #polityka
Pobierz Ja-szczur - Proszę państwa ten wpis: manipulacja lewaka
to przykład klasycznej lewack...
źródło: wp
  • 33
@Ja-szczur: czy Sanna marin zawierzyła swoje życie prywatne i zawodowe jezusowi chrystusowi królowi Polski? bo z tego co kojarze to jej formacja nie miała na celu wprowadzenia państwa wyznaniowego w Finlandii, jej partia nie lobbowała za praktycznie całkowitym zakazem aborcji i nie atakowała mniejszości seksualnych i narodowych, a ich poglądy były prozachodnie i dość wolnościowe w takich kwestiach, więc to chyba dość oczywiste, że osoba, która nie narzuca innym własnych poglądów
@Jariii: Czekaj czy ty tu piszesz o tym żarcie który nagrał Mentzen dla beki? XD A poza tym jak nie znasz nauki kościoła to nie przytaczaj bo się kompromitujesz. Gdzie niby jest napisane, że alko jest grzechem śmiertelnym? XD Wiesz że ksiundz to pije alko na każdej mszy.
@Ja-szczur: Sanna popiera też małżeństwa jednopłciowe oraz adopcję dzieci przez takowe. Rozumiem, że MEMcen też zacznie popierać takie postulaty? Czy tylko w alkoholizowaniu się wzoruje na byłej premier Finlandii?
@Ja-szczur: Zapomniałem, że to był stand-up. Ale nawet jeśli to i tak jest to grzechami xD Tak samo jak ta cała jego słynna piątka. Co nikt poniżej IQ 90 nie zrozumiał żartu, ale nikt na sali się nie śmiał xD

Gdzie niby jest napisane, że alko jest grzechem śmiertelnym?


Sam się kompromitujesz, kościół zezwala na picie, ale picie na umór już jest grzechem ciężkim. Katolicy xD
Puszczą to dzisiaj w Wiadomościach i w Faktach, to pupa ci nie pęknie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jariii: A dlaczego miała by pęknąć? Przecież każda osoba z rigczem stwierdzi, że to nie problem z Mentzenem tylko z osobami które go w tak nieudolny sposób atakują.
Gdyby on chociaż coś #!$%@?ł to jeszcze rozumiem, ale mimo upojenia trzyma poziom, nie odwala maniany. Ja tam szanuje ludzi którzy potrafią
@PrzeKomentator: rozumiem że ja jak sobie wypije piwko albo trzy albo dziewięć to też z miejsca powinienem popierać związki klejów i linijek i adopcje dzieci przez takowe bo "wzoruje się na niej". Weź ty się chociaż zastanów przez chwilę co piszesz fanatyku lewacki.
@PrzeKomentator: rozumiem że ja jak sobie wypije piwko albo trzy albo dziewięć to też z miejsca powinienem popierać związki klejów i linijek i adopcje dzieci przez takowe bo "wzoruje się na niej". Weź ty się chociaż zastanów przez chwilę co piszesz fanatyku lewacki.


@Ja-szczur: No porównujesz MEMcena do Pani Sanny, to niech to porównanie będzie kompletne.
@Jariii: A to rozumiem, że po tym jednym filmiku stwierdziłeś że Mentzen "pije na umur" i to jest grzech ciężki? Czy w tym skeczu stwierzasz że ktoś pije na umur? O co ci w ogóle chodzi? Jak ktoś przesadził z alko i turla się po ziemi albo zdradza żonę po takim chlaniu to może być to grzechem śmiertelnym. Ale że jak ktoś wypił o piwko za dużo to to jest tylko
@PrzeKomentator: czy ty jesteś tak głupi, czy to jest kolejna wasza metoda manipulacji? Porównuje te dwie sprawy bo lewaki do obu sie odnoszą różnie, Mentzena poniżają a Marin bronili jak niepodległości. I to jest śmieszne bo Mentzen zrobił coś sto razy mniej kompromitującego niż Marin. Lewacka hipokryzja w całej okazałości.
@Ja-szczur: skoro tak było, że Sanna Marin zawierzyła swoje życie czemukolwiek to pewnie przedstawisz mi twarde i niezbite dowody (wiem, że tak nie będzie) osoba, która ma otwarte poglądy i nie rzuca kłód pod nogi obywatelom wlasnego kraju nie może być zrównywana z politykierem, który kreuje się na tradycjonalistę i chce Polakom odbierać wolność w wielu istotnych sprawach, a sam z lekkością łamie zasady, które chce narzucać reszcie społeczeństwa. Wiesz ludzie