Wpis z mikrobloga

Dobry jest ten uzytkownik Olaf Wolominski. Nie wolam go bo to debil. Nie znam drugiej tak surowo oceniajacej wyglad kobiet osoby jednoczesnie tak placzacej ze rynek matrymonialny sie "zepsul"


@pieczony_szczur_z_ogniska: o, kojarzę wazona xD
I nic mnie tak nie wqrwia jak hipokryzja. Nie wiem jak wykopek z mordą jak koń może marudzić, że jedyna kobieta jaka się nim interesuje to podobna do niego xD Oczywiście wszyscy wokół są winni, że nie
raz próbowałem przedstawić im rzeczywistość, to zostałem zwyzywany od fakeów, przegrywów i typy na siłę chciały mi udowodnić, że nie istnieje.


@klakgit: Bo przegrywom czy innym p0lkofobom, nie chodzi o to, żeby złapać króliczka tylko chodzi o to, żeby tego króliczka gonić xD

I nie, nie twierdzę, że wszyscy mężczyźni są #!$%@?, a wszystkie kobiety cudowne i najlepsze. Tylko zerojedynkowy wazon by tak mógł stwierdzić. Po prostu przegrywy, które jedyne doświadczenie
Albo jak ja im pisze ze moi znajomi takich problemow nie maja to zawsze leci argument ze pewnie sie umawiaja z bazylami lub z grubymi lochami co jest oczywiscie totalna nieprawda xD


@pieczony_szczur_z_ogniska: przyznaję, że sam kiedyś pozwoliłem sobie na taką uwagę, ale w sumie faktycznie może nie być to prawda

patrząc na twoją twórczość na tym portalu możliwe, że po prostu obracasz się w hermetycznym środowisku patologii, gdzie problemy matrymonialne
witajswiecie - >Albo jak ja im pisze ze moi znajomi takich problemow nie maja to zaws...

źródło: 3e001b13ef5b279bbbbffcac15c78cfcf4355e938303f45d0b9d26fdcdc19e59

Pobierz