Wpis z mikrobloga

04.06 widzimy się w Warszawie.

inb4 protesty nic nie dają - dają dają. Ulica to jedyne czego się boją.

W 2020 Jarek tak się obsrał, że nieomal wysłał wojsko na protesty - gdyby to zrobił, to ten antypolski i antyludzki rząd gniłby w pierdlu już od trzech lat. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

#bekazpisu #lextusk #bojowkadonaldatuska
  • 39
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy ten antypolski i antyludzki rząd gniłby w pierdlu już od trzech lat.
ale który bo oba są antypolskie i antyludzkie i powiazani z oboma powinni gnić w pierdlu, ale tag sugeruje że jeden z tych antyludzkich i antypolskich rządów wspierasz.
  • Odpowiedz
  • 3
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:

wierzysz w to co piszesz? Jesli tak to albo Ci placa albo masz 20 lat i zycia nie znasz xD Ci Panowie w sejmie to koledzy z pracy, wsadzilbys kolege ktorego znasz 20 czy 30 lat? No wlasnie bo potem ktos Ciebie wsadzi xD


a nie to spoko, nic się nie dzieje, dzięki stary. Już się bałem że wprowadzenie stalinowskich sądów kapturowych nie widzianych w Polsce od '53 to jednak
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy #!$%@? będzie tego 4 czerwca. Przyjdzie garstka ludzi. Policja wszystkich otoczy i rozgoni. I cyk komisja wszystkich polityków biorących udział w marszu uzna za rosyjskich agentów i elo.

A polacy to debile i sprzedali się za 300 zł bo hehe patrz halinka będzie na fczasy i piwko. Dobry pan pis dał. Tusk to by szysko zabrał. #!$%@? ten kraj. Jedyne co można zrobić madrego to stąd wyjechać
  • Odpowiedz
  • 0
@GladysDelKarmen:

#!$%@? będzie tego 4 czerwca. Przyjdzie garstka ludzi. Policja wszystkich otoczy i rozgoni. I cyk komisja wszystkich polityków biorących udział w marszu uzna za rosyjskich agentów i elo.

A polacy to debile i sprzedali się za 300 zł bo hehe patrz halinka będzie na fczasy i piwko. Dobry pan pis dał. Tusk to by szysko zabrał. #!$%@? ten kraj. Jedyne co można zrobić madrego to stąd wyjechać


Polacy to nie
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy fajnie tak używać sobie struktur państwa w politycznych wojenkach? ciekaw jak będziecie kwiczeć jak się karta odwróci. Nie wiem czy wiesz jest takie przysłowie z toczącym się kołem.. Uważaj żeby Ci tej opasłej pisowskiej mordy nie zgniotło.
  • Odpowiedz