Wpis z mikrobloga

też macie tak, że jak widzicie w internecie jakieś posty z płaczem, że komuś ukradli drogie auto, np. często jakieś młode laski typu zawód-córka #rozowepaski

to myślicie sobie - "na biednego nie trafiło, hehe"?

i ogólnie nie tyle co cieszycie się z ich krzywdy, co was ona nie rusza?

umówmy się, kilka aut w rodzinie po kilkaset tysięcy każde to patologia i to nie powinno być legalne.

#samochody #bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #gdansk
#motoryzacja
  • 30
@mieszczanski_trubadur: Nie, ja tak nie mam. Gowno mnie obchodzi ile kto ma aut. Za to brzydze sie lewactwem.

A to ze komus ukradli 4 auto oznacza tylko ze mi moga ukrasc pierwsze

umówmy się, kilka aut w rodzinie po kilkaset tysięcy każde to patologia i to nie powinno być legalne.


Mam inna umowe:

umowomy sie ze gowno nach obchodzi ilekto ma. Pod warunkiem ze ma to za swoje pieniadze a nie
lewactwem.


@gorzki99: przypominam, że lewactwo to progresywny światopogląd i nie ma nic wspólnego z ekonomią. prawica/lewica to podział światopoglądowy, nie ekonomiczny.

umowomy sie ze gowno nach obchodzi ilekto ma


@gorzki99: to liberalne podejście, a ja nie jestem liberałem, nie obrażaj mnie. należy dążyć to zatarcia różnic majątkowych.
@KomendaGlownaPolicji naucz się czytać.
@Fran99: bo za duże rozwarstwienie to patologia i w wolnej Polsce będzie to zwalczane.
należy dążyć to zatarcia różnic majątkowych.


@mieszczanski_trubadur: Bo? Podaj mi jeden argument. Jeden merytoryczny argument dlaczego.

Dlaczego ktos nie moze miec wiecej niz ktos inni.

Wbrew lewackim ideologiom ludzie NIE SA ROWNI. Jedni sa bardziej pracowici a inni mniej. Jedni sa ladni a inni brzydcy. Jedni sa madrzy adrudzy nie do konca. Jedni cos potrafia a inni nie.

Wiec jeden merytoryczny argument dlaczeo nie ma byc roznic majatkowych.

Dajesz lewicowcu.
@gorzki99: bo to nie jest sprawiedliwe. nie każdy miał tyle szczęścia, by być bogatym. i nie nazywaj mnie lewicowcem. lewica to progresywizm światopoglądowy i tylko to. ja jestem polskim nacjonalistą i konserwatystą, z zacięciem socjalnym. i jestem prawicowcem w 100%. bo liczy się w tym podziale tylko i wyłącznie światopogląd. dlatego PiS to prawica a libertarianie lewica.
z zacięciem socjalnym. i jestem prawicowcem w 100%


@mieszczanski_trubadur: zaprzeczasz sam sobie :)))

A co do sprawiedliwosci. Taka anegdotka na szybko:

Pracujemy obaj u jednego janusza. Niech to bedzie stolarz. Ja mam wyjebongo Ty sie starasz. Ty robisz nadgodziny (platne) i 6 krzesel na dniowke. Ja robie 2 krzesla. Pracodawca placi Ci 2x wiecej niz mi.

Komiec koncow ty masz chate i auto a ja nie (bo mnie nie stac). No
@gorzki99: prawica to nie jest wolny rynek, jak mówi Korwin. prawica to konserwatyzm, patriotyzm, to wartości. podział wolny rynek/socjalizm nie ma nic wspólnego z podziałem prawica-lewica. można być lewackim wolnorynkowcem i socjalistycznym prawicowcem.

podajesz też skrajne przykłady. możesz podać przykład lesera, który miał farta w zyciu i zarabia gruby hajs klikając w komputer, a jego cięzko pracujący kolega ma dużo mniej. możesz podać przykład syneczka, który po skończeniu Koźmina przejmuje firmę
podajesz też skrajne przykłady. możesz podać przykład lesera, który miał farta w zyciu i zarabia gruby hajs klikając w komputer, a jego cięzko pracujący kolega ma dużo mniej. możesz podać przykład syneczka, który po skończeniu Koźmina przejmuje firmę ojca, podczas gdy jego koledzy szkolą sie, a i tak mają promil tego, co on. ale nie podasz, bo nie pasuje ci do twoich teorii. neoliberalizm się nie sprawdził.


@mieszczanski_trubadur: Alez oczywiscie ze
Ale skoro jestes za tym to mam deala: Zaplacisz mi za operacje plastyczna? Bo wiesz... adonisem to nie jestem i moze bys wyrownal moje szanse?


@gorzki99: to jest kwestia kobiecej hipergamii i rewolucji seksualnej. zmienimy to. w wolnej Polsce rewolucja seksualna zostanie zdławiona, więc bedziesz miał szanse na fajną partnerkę.

Jestem przeciwko socjalom i "wyrownywaniu szans" bo komus sie nie udalo.


@gorzki99: czyli jesteś zwykły libek, a takich nie szanujemy
więc bedziesz miał szanse na fajną partnerkę.


@mieszczanski_trubadur: :DDDD

Ale po uja mi fajna partnerka? Ja chce lepiej wygladac zeby w jakis konkursach startowac, modelem zostac i kosic hajs. Mam uatrzona jedna od 20+ lat i albo ta albo zadna (bylismy kiedys razem a potem po 20 znow zesmy sie spikli na chwile)

a takich nie szanujemy


I to mowi o was wszystko. Nie szanujecie jednostki ktora dba o siebie i
@mieszczanski_trubadur: i jakies 15x lepszy niz promowanie cudzym kosztem innych. To jest deprymujace.

Moja praca, zaangazowanie, umiejetnosci, dbanie o siebie ida na innych a nie na mnie. To jest chore.

Moze kiedys zrozumiesz ze ludzie nie sa rowni. A tu juz wchodzi logika (tez moze Ci sie kiedys uda ogarnac) bo skoro nie sa rowni to dlaczego maja miec tyle samo? I dlaczego ci co maja wiecej maja lozyc na tych