Wpis z mikrobloga

@sakiro12: Lol, ona właśnie powiedziała, że Z JEJ DOŚWIADCZENIA latynosi z chęcią wyruchają dziewczynę z Polski, ale żaden nie chce tworzyć z nią związku na serio.... i nic w tej pustej łepetynie nie zaskoczyło xDDDDDDDDDDD

Może ja powinienem nagrać się jak się golę i opowiedzieć o "różnicach kulturowych", że z mojego doświadczenia to dziewczyny chcą się spotykać i chodzić do restauracji i dostawać komplementy i prezenty ale nie lubią seksu xDDDDD
@LifeReboot: albo nagrać filmik o tym, że dziewczynom z Tajlandii bardzo podobają się seniorzy z Europy, doceniają idącą z wiekiem mądrość życiową i uważają zmarszczki za wręcz seksowne, ale z racji różnic kulturowych kładą o wiele większy nacisk na wsparcie finansowe i że niestety bez hajsu Panowie mogą mieć tam problemy z nawiązaniem takiego związku, bo tak działają te odmienne kulturowe różnice
@Bananek2: A uważasz Polka wyjdzie za biedaka albo że dla którejkolwiek nie na znaczenia kasa? Mogę pokazać Ci screenshoty z chatu z konserwatywką z oazy(jak się przyznała) dla której najważniejsze było czy się przyjedzie się autem na spotkanie i jeśli już to czy po nią pojedzie się i odwiezie bo dupy z żolborza do centrum wwki ruszyć nie była w stanie haha Także jak widać zdrowaśki nie zabezpieczeją przed GoldDiggerstwem
@sakiro12: Typowa samica npc - "różnice kulturowe" sprawiają, że latynosi nie chcą się wiązać z polkami xD Tak samo one sobie uzasadniają własne #!$%@? twierdzeniami, że to "opresyjna konserwatywna polska kultura" czy inny "patriarchat" jest domeną takich rzeczy jak monogamia, wierność, wstrzemięźliwość, a na wspaniałym "zachodzie" to fajnie jest się puszczać i to jest całkiem normalne i dobre.

Nie pomyśli, że łatwość samicy w oczach mężczyzny z minimum szacunku do siebie