Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ankieta #studia #psychologia

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY (+ ROZLOSUJĘ 10 'NAGRÓD' ZA WYPEŁNIENIE).

Mam do was mega prośbę o wypełnienie ankiety, której odpowiedzi posłużą mi do napisania magisterskiej (temat jest chyba całkiem ciekawy).
Trudno jest mi znaleźć odpowiednią ilość osób (ok. 100) + deadline pracy zbliża się nieubłagalnie, więc powoli wchodzi panika i szukam różnych sposobów na dokończenie badania :(

Wśród tych, którzy wypełnią ankietę, wylosuję 10 osób, i przeleję im po 50 zł.
Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10-15 minut i jest przeznaczona dla osób w wieku 18-30 lat.

Link: ANKIETA

Kilka uwag:
1. Oprócz samego wypełnienia ankiety, prosiłbym, aby wypełnienie było możliwie uczciwe i rzetelne. Cokolwiek by nie powiedzieć, chciałbym, aby badanie było wiarygodne (wiem, że to trudne, ale jednak).

2. Prosiłbym każdą osobę, która wypełni ankietę, o dodanie komentarza, że 'zrobione' (lub coś w podobie, albo na priv) i zapamiętanie pierwszych 10-ciu swoich odpowiedzi.
Na samym końcu, być może będę musiał sprawdzić czy dana osoba naprawdę wzięła udział, i poproszę ją np. na privie, aby podała mi odpowiedzi do pytań 4,8,10 (wtedy sprawdzę czy taka ankieta w ogóle istnieje). Nie chciałbym tego robić (i być może tego nie zrobię), ale nie wiem jak sprawdzić w inny (szybki i prosty) sposób.
Naprawdę nie zależy mi na prześledzeniu czyichś odpowiedzi czy czymkolwiek innym - zależy mi tylko na czasie. Chyba, że macie inny pomysł?

3. Prosiłbym was ogólnie o wyrozumiałość i uczciwość - korzystam z narzędzi jakie są mi dostępne, i mimo, że niełatwo jest się w tym wszystkim odnaleźć, to staram się to jakoś posklejać i być też przy tym uczciwym.

4. Sam temat badanie jest chyba ciekawy, i jeśli będziecie chcieli, to mogę udostępnić tutaj wyniki.

Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce wziąć udział w ankiecie.
s1720nk - #rozdajo #ankieta #studia #psychologia 

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY (+ RO...

źródło: obrazek

Pobierz
  • 35
@s1720nk: wrzuc ta ankiete na prolific (to taka strona do badan akademickich), sam tam sobie czesto dorabiam i prolific gwarantuje ci, ze banuje uzytkownikow ktorzy maja approval rate mniejszy ni 98% wiec masz rzeletne odpowiedzi, a baza polskich uzytkownikow jest wystarczajaco duza, aby w godzine zapelnic ci te 100 slotow, wiec nawet tlumaczyc na angielski nie musisz. Jedyny chaczyk to to ze musisz kazdemu uczestnikowi zapewnic minimun 6 funtow na godzine,
prolific


@malej: dzięki bardzo za info.
Nie znałem tej strony, przyjrzę się temu (trochę problem w tym, że raczej nie mogę zmieniać już treści ankiety...chociaż może jak bym dał nową, drugą ankietę z dodatkowym pytaniem typu 'banan', to nic by się nie stało). Przemyślę temat.