Wpis z mikrobloga

Całkowita kompromitacja tagu,serio gorzej się zachowaliście niż na 1 kwietnia,wyzywacie się,kłócicie między sobą,jeden debil się chwalił że screeny robi tym którzy wierzą w tą ustawkę czy tam nie ustawkę,pokazaliście tylko jak taki głupi świniak potrafi wam zryć łby,nie wiecie czy to jest prawda czy nie i rzucacie się sobie do gardeł,czasami mam wrażenie że tu na wykopie jest dużo takich jak zwierzyński tylko nie dostali takiej szansy jak on bo tym co zaprezentowaliście w ostatnich dniach pokazuje że macie taką samą zdolność dedukcji co obłudnik.
#!$%@?ście ubaw z kompromitacji tucznika i sami się skompromitowaliście, takie wyrzutki jak coder czy ten don-świerzb mogą dziś odkorkować swój samogon robiony na gaciach ich starych po robocie i opijać debilizm i zawiść udzielających się na tagu a wy możecie im za stół robić tak się wami brzydzę.
A tym którzy dobrze się bawili pajacowaniem naszych małpek z u2, z tego jaką daniel jest #!$%@?ą i maminsynkiem,pozdrawiam serdecznie.
#danielmagical #patostreamy
  • 2
@duzeelobenc bez kitu, a na takim tagu #bonzo wszyscy finowie darzą się wzajemnym szacunkiem,cały czas utrudniają zycie melinowi,ogólna atmosfera zabawy i nikogo nie obchodzi czy gnik sprawdza naszą reakcje bo co by nie zrobił to pójdzie do tyłu i tu mamy podobny przykład z magikałem tyle że ten tag jakby wchłonął zawiść i debilizm tucznika i okrasił nim te wszystkie ameby,wielcy mi rozkminiacze afer,znawcy teatralni i śledczy z cia w jednym. Szkoda