Wpis z mikrobloga

Mikri jakie auto polecicie z segmentu suv/crossover do 100-120tys / max 5 lat / przebieg do 75 tys. Qashqai / Toyota CHR / KIA Sportage / ? Najlepiej żeby nie gnił i zbytnio się nie psuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
@vanvolf: toyota raczej bezawaryjna i mało pali bo to hybryda ale będzie drogo, KIA też dobry samochód z jakim fajnym silnikiem się znajdzie, Qashqai to samo. Najważniejsze nie brać jakiś litrowych silników trzycilindrowym bo przy tak dużym samochodzie to nie może działać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bidzej haka holowniczego i przyczepki bo za jakiś czas będę się budować ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak serio to szukam czegoś z trochę większym bagażnikiem (combi mi się nie podobają) i mam dość spore dziury na trasie więc wolę coś wyższego. Nie jeżdżę za dużo pewnie z 10tys/rok (tak wiem auto się wtedy nie opłaca...).
  • Odpowiedz
@vanvolf: jak większy bagażnik, to minimum Sportage/Tucson/Tiguan. Nie patrz na same cyferki odnośnie bagażnika, bo SUVy mają je duże głównie "w górę". Sam bym się rozglądał za jakimś Sportage albo późną Kugą MK2.5.
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne t roc to tak okropny paździerz że głowa mała. Po roku wszystko skrzypi i trzeszczy. Twardy chamski plastik który się rysuje od paznokci.
A po myjni, albo jak deszcz mocno pada to woda się zbiera we wnękach tylnych drzwi - to na pewno nie będzie miało wpływu na gnicie tego gruza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale może to i lepiej. I mniej po świecie będzie jeździć tych
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne dane mi było jeździć tą spermą szatana przez tydzień.
To zabawne, kiedy ludzie wezmą w lizing VW i myślą że jeżdżą autem premium a tak naprawdę zwykły duster ma lepsze zawieszenie i właściwości jezdne od tego gówna.
ALE przecież nie można obrażać volkswagena bo syndrom oblężonej twierdzy.
Mało miejsca w środku, gówniana jakość wykończenia, ale przynajmniej z wyglądu #!$%@? to nikt nie ukradnie
  • Odpowiedz