Wpis z mikrobloga

Mail do współprac zniknął z insta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja obstawiam, że jak Nikola wróci to tylko po rzeczy.

1. Tucznik zachowuje się jak absolutnie najgorszy zazdrosny gimbus prawiczek desperat i to nie jest udawane, takiego #!$%@? się nie da udawać, on taki jest. To jak teraz się zachowuje jest maksymalnie odstraszające dla każdej dziewczyny. Nie ma gorszego peta dla laski, niż aż tak niepewny siebie frustrat.
2. Goha to paskudna menelica, która wygląda jak menelica paskudna, a jednocześnie zamiast docenić, że ktokolwiek kocha jej upośledzonego synalka to tyra Nikolę jakby była jej macochą, mówi że ma nie wracać j więcej jej nie przyjmie, narzeka że Nikola nie pomaga jakby sama była perfekcyjną panią domu i faktycznie miała jakiekolwiek obowiązki. Wątpię, żeby Nikola dawała się tak poniewierać tej przechlanej goblince.
3. Koleżaneczki - nic tak nie zanieczyszcza umysłu dziewczyny jak rady #!$%@? koleżaneczek (w tym wypadku akurat będą miały rację). Po tym jak ćpunka Julia zobaczyła jak Tucznik i jego żulica traktują Nikolę, zrobi jej pranie mózgu i nastawi antytucznik antygrypsująca na maksa co przeważy szalę na niekorzyść zwierzynskich. Bez cpunki może by to jeszcze przeszlo, ale jak Nikoli wypierze ona łeb i jednocześnie przedstawi kolegów którzy będą ja podrywać a nie wyglądają jak tucznik to its over dla tucznika.

Nawet Paulina od minimajka odeszła jak się wyświetlenia zaczęły zgadzać. Tak samo fagata od stuu, a dziewczyny które zostają z przegrywami a mają już wyświetlenia robią z nich cuckoldow jak np sheya z gimpera

#danielmagical #patostreamy
MMApanowieMMA - Mail do współprac zniknął z insta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja obstawiam, że jak N...

źródło: Screenshot_2023-05-25-12-02-06-647-edit_com.instagram.android

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@jukatos: jaka by Nikola nie była to nikt długo takiego tyrania przez menelice nie zniesie. Każdy ma jakieś granice. Patrzysz i widzisz że ubliża ci na każdym kroku takie żywe gówno aka goha i w końcu #!$%@? od tego bo niby z jakiego powodu masz jej słuchać
  • Odpowiedz