Wpis z mikrobloga

Hej, Od kilku lat w prawie nic nie grałem, oprócz Wiedźmina III i kupiłem ostatnio #xbox #xboxseriess. Mam też #gamepass.

Jakie gierki polecacie, żeby nadrobić zaległości? Nie muszą być to nowości, bo nie mam zamiaru wydawać teraz 300 zł na jedną grę.

Przeszedłem już Jedi Fallen Order, teraz pykam w Assassins Creed Origin, później będzie Odyssey. Kupię też pewnie GTA V, bo cenowo jest ok.

Jakie #gry jeszcze polecacie, żeby sobie pograć? Może jakieś Co-Op, żeby pograć na kanapie?
  • 16
@panDocent: Większość gier ma automatyczny upgrade do Series X, ale w przypadku GTA i kilku innych gier są to zupełnie nowe wydania i trzeba bulić. Ogólnie to wersję na Xbox One byś odpalił, ale w ustawieniach z Xbox One, czyli na Series S miałbyś gorszą grafikę, rozdzielczość no i 30 FPS. Co do Twojego linku - tak, to jest bundle zawierające obie wersje (zawsze możesz się upewnić patrząc na sekcję "W
  • 0
@muse, dzięki. Kupiłem jakieś gierki na kinguin czy g2a, więc czaję, ale w VPNy bawić mi się nie chce. Pracuję w IT, mam takie zabawy w robocie, a tu chcę sobie wieczorem usiąść i grać, bez myślenia :P
@panDocent: nie ma żadnej zabawy. ustawiasz VPN na Turcję, aktywujesz klucz z Turcji i wracasz na polskie IP. Gra jest już przypisana na stałe do Twojego konta, masz ją po polsku i już nigdy więcej nie musisz włączać VPN. Dla kogoś kto pracuje w IT to jest minuta roboty.