Wpis z mikrobloga

@Wilczak: Wśród znajomych również mam osoby, które czasami zapala jak ktoś poczęstuje szlugiem a na co dzień nie palą.
Tu red flagiem powinno być bycie koniarą.
  • Odpowiedz
  • 130
@SzycheU: dokładnie, sam na codzien nie palę, a jak spotkamy się ze znajomymi to czasem zapalę. Wykopki dorabiają sobie teorie i tworzą profil psychologiczny według swoich urojeń odc. 3127..
  • Odpowiedz
@Limonene: tak dokładnie jest, ale co ruski troll na o tym wiedzieć? On jest tu tylko po to by zyskać sobie sympatię wykopków z tagu #przegryw, którzy nienawidzą kobiet, a potem manipulować i wtłaczać im ruską propagandę

  • Odpowiedz
Po co one to piszą?

@Wilczak: nie piszą, odpowiadają na pytanie zadane przez tindera na temat palenia, bo wiesz byku, może to komuś #!$%@? przeszkadza? :) Może po to to jest?
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: ja wiem czy to social smoker, niektórym nikotyna smakuje dopiero z alko. Ja na co dzień nie palę, przy znajomych też raczej nie, ale już do piwa bardzo chętnie. To akurat dobra opcja dla portali randkowych, gdzie wyjście często kończy się jakimś drinkiem albo browarem.
  • Odpowiedz
Tylko "jestem mamą mulatka" jest większą czerwoną flagą od "PALĘ DO ALKOHOLU". Po co one to piszą? XD


@Wilczak: Jeśli już - to jest to zielona flaga.

Po alko ze znajomymi puszczają jej bariery społeczne i łatwiej jest jej koleżankom namówić ją na szluga. A skoro tak, to widocznie po alko łatwiej będzie namówić ją również na inne rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz