Wpis z mikrobloga

Nienawidzę swojego trądziku na plecach. Czy ma ktoś podobny problem? Męcze się z nim od lutego 2020 roku. Różne smarowidła były mi przepisywane. Normaclin, Clindacne, Smarowalam też Acnederm i nic dalej to gówno na plecach jest. Mam Samoocenę teraz na minusie. Dodatkowo łuszczyca i rogowacenie okolomieszkowe (to taka gęsia skóra permanentnie tylko,ze na udach.)Ehhh.. Już sama nie wiem co robić. Noszę Przewiewne ubrania, myję głowę włosami w dół.. Byłam u dermatologa to przepisał mi antybiotyk doustnie, Doksycyline.. Też nic. Także witaminę B2. . Także Zinneryd którym smaruję plecy. Dalej to gówno jest. Zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom które mają plecy bez żadnego pryszcza, a przecież już jest lato... Nienawidzę swojej skóry.
#zdrowie #lekarz #tradzik #leki #logikarozowychpaskow
  • 9
@Vermeerrr: trzeba się może nad Izotekiem zastanowić niestety :/ Jestem w trakcie drugiej kuracji na twarz ( lekki nawrót, acz lekki ), ale po już po pierwszej plecy były czyste i nic na plecach nie wróciło.
Masz jakiś dobry patent na rogowacenie mieszków? Mam ten sam problem bo to genetyczne, tylko że ja na tyle ramion :// (Izotek na to nie działa)
@Vermeerrr A próbowałaś linii Effaclar z la roche posay? jest tam na dzisiaj coś do mycia ciała także. Wiem że siostra stosowała to czasami co drugi dzień gdy zbyt mocno przesuszało
  • 0
@benkenobi1111: Słyszałam że na to dobry jest kwas salicylowy. Ogólnie robię peeling całego ciała z wyszczególnieniem na zewnętrzna stronę ud, a potem grubo balsam i przez 1-2 dni jest ok, ale potem problem powraca:/ peeling z ziaji.
@Vermeerrr A z kosmetyków pielęgnujących (ale tu do cery normalnej, to tlustej/trądzikowej nie musiałam testowac) - dobre są z Clinique i Shisheido. Dośc dobre tez z Este Lauder.
Duża różnica względem np. innych podkładów które zdarzało mi się kupować w ciemniejszych odcieniach po urlopach by stosować przez kilka tygodni w roku.