Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, niebieskie i różowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem w drugim moim poście rozwinąć trochę bardziej koncepcję mojego tokenu erc-20. A przy okazji rozwiać pewne wasze obawy.
Rozumiem wasze obawy i nie dziwię się w cale, że pewni użytkownicy podchodzą do mojego pomysłu sceptycznie. Żyjemy w kraju jakim żyjemy i realia są jakie są. Wiele osób w pod pozorem dobrych intencji próbuje uzyskać korzyści dla samego siebie. Żadna nowość, było tak i tak będzie. Co nie oznacza, że każdy taki jest.

Mój token erc-20 LaughingLama / LLT jest wyjątkowy, z tego co wiem jeszcze nikt nie zrealizował takiego pomysłu na całym świecie.
Połączenie świata kryptowalut / z pomocą w świecie realnym.
Chciałem aby projekt LLT był projektem społecznym. Aby łączył wiele osób z całego świata którzy podzielają mój pomysł, i chcą wspierać rozwój LLT.

Pewnie nie jeden z was teraz pomyślał, że gościu pisze o projekcie społecznym bo chce od was wyciągnąć kasę. Nic bardziej mylnego!
Aby stać się członkiem społeczności nie trzeba żadnych pieniędzy inwestować :). Każda osoba która podziela koncepcje czynienia dobra poprzez "kolejny kolorowy token erc-20" jest mile widziana w projekcie. Każda osoba która dołączy do LLT będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój tokenu, jak również na pomoc charytatywną którą ten token z założenia ma nieść.

A jaką pomoc i komu ma nieść?
Tym najbardziej pokrzywdzonym przez los / dzieciom.
Koncepcji jak to zrealizować jest bardzo wiele, i ogranicza nas w tym projekcie tylko wyobraźnia:), ale to chciałbym abyśmy razem ustalali w odpowiednim dla tego momencie.

W czym niby pomysł na LLT jest wyjątkowy ? przecież jest mnóstwo tokenów erc-20 na rynku, które posiadają podobny kod/bądź tematykę.
Wyjątkowość LaughingLamaToken polega na jego działaniu. LLT ma oprócz celów na giełdzie ma cele charytatywne. Nikt takiego projektu nigdy nie zrealizował.

Jak zamierzam to zrobić ?
Bardzo prosto, po stworzeniu tokenu LLT w ilosci 100 bilionów sztuk, od razu 20% tych tokenów trafia na portfel charytatywny.
Wszystkie użyte portfele w tym projekcie będą dostępne publicznie i każdy będzie mógł zobaczyć co się na nich dzieje.
Dodatkowo wraz z rozrostem popularności tego coina i wzrostem ceny na giełdzie myślałem nad wprowadzeniem opłaty transakcyjnej.
Z każdej transakcji kupna/sprzedaży LLT pobierana była by symboliczna opłata, powiedzmy 0.5% która trafiała by bezpośrednio na portfel charytatywny.

Oczywiście wszystkie wydatki realizowane z portfelu charytatywnego były by udokumentowane we wszystkich mediach LLT, tak aby każdy wiedział na co zostały rozdysponowane. Dodatkowo fajnie by było abyśmy wspólnie ustalali kolejne działania i cele.

Dla czego teraz ? każdy kto interesuje się krypto, tokenami erc-20 i dex-em ten wie.
A kto nie wie, bo nie siedzi w tych tematach to zaraz się dowie:).
Maj to miesiąc gdzie jest istny bum na tokeny erc-20, kolorowe, związane z fikcyjnymi postaciami albo z memami.
Tokeny które w maju zawitały na Dex-ie (zdecentralizowana giełda) zaliczają ogromne wzrosty cenowe w bardzo krótkim czasie.
Zainteresowanie tokenami jest ogromne wraz z dużą popytem cena tokenów rośnie gwałtownie.
I właśnie to zainteresowanie LLT zamierza wykorzystać, aby sprawić, że te początkowe 20% tokenów na portfelu charytatywnym nabiorą dużej wartości realnej. Dzięki której będziemy mogli pomagać i działać nie tylko wirtualnie:).

Dużo osób obawia się, że ten projekt i mój zamysł to ściema.
Jak wspomniałem na początku, aby dołączyć do społeczności nie trzeba ani żadnych pieniędzy ani nie trzeba być posiadaczem tokenów LLT.
Dodatkowo po emisji tokenów do sieci głównej eth, kontrakt tokenu zostanie zweryfikowany i udostępniony do publicznego wglądu. Tak aby każdy mógł się z nim zapoznać. I zobaczyć, że nie ma tam ukrytych funkcji aby kogokolwiek oszukać.

Również po wprowadzeniu LLT na giełdę, czyli po stworzeniu puli wymiany (trzeba llt nadać wartość) na uniswap. Cała pula płynności zostanie zablokowana. Nikt nawet twórca tokenu, w tym wypadku ja. Nie będzie mógł z niej wyciągnąć ani jednego tokenu i nawet 0.00000000001ETH.

Taki jest mój plan, aby każdy kto będzie chciał zainwestować inwestować w token na giełdzie, mógł spać spokojnie. I nie obawiał się, że jest to jakieś oszustwo.
Oczywiście nie namawiam was do jakiegokolwiek wydawania pieniędzy, bo nie oto mi tutaj chodzi.

Działam z projektem praktycznie sam i niestety ale musicie mi wybaczyć niedociągnięcia.

Nie jestem specjalistą od wypoku, od mediów społecznościowych, hashtagów i od pisania poematów jak widać :D.
Pisze te wypociny już z drugą godzinę. Jak również od tworzenia stron internetowych :) na którą was serdecznie zapraszam.
Wybaczcie, że na razie jest tylko eng, ale mam dużo pracy a tak jak wspomniałem działam praktycznie sam.
Na stronie jest sekcja roadmap, znajduję się tam plan najbliższych działań. Są cele zrealizowane i cele w realizacji. To jest tylko początek, pomysł na LLT mam dużo większy. Ale bez waszej wsparcia nie wiele zdziałam. Poza planem podstawowym.

Jeśli chciałbyś pomoc w realizacji założeń tokenu LLT byłbym bardzo wdzięczny, naprawdę nie trzeba nić inwestować.

I zapraszam wszystkich na https://laughinglamatoken.com/ oraz https://twitter.com/LaughingLamaTok

3majcie się:)

#llt #kryptowaluty #gielda #ethereum #defi #pomagajzwykopem
L.....n - Witajcie Mirki, niebieskie i różowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem w drugim moim poś...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazowia: Witaj, w początkowej fazie będzie to tak jak wspomniałeś 20% i dodatkowa opłata transakcyjna. To jest plan podstawowy, ale jeśli ten projekt się rozniesie. Będzie np. duże zainteresowanie tokenem na giełdzie. Typu 50m usd m.cap i dodatkowo np. 1,5mln ludzi którzy którzy są częścią LLT. To siła tego projektu była by ogromna, a to umożliwiło by aby LLT, oprócz % = kasa, działanie w realu. Pomagać dzieciakom można na
  • Odpowiedz
@emjot86: Witaj kolego, masz 100% racji, że arbitrum wyjdzie taniej jeśli chodzi o gaz. Sam korzystam z tej sieci jako użytkownik. Ale jak już wspomniałem z projektem LLT jestem praktycznie sam. Nie mam doświadczenia z wdrażaniem kontraktu na arb. o sieci eth więcej wiem i mam już pewne doświadczenie. Dla tego nie chcę wyważać otwartych drzwi. I chcę skorzystać z gotowego sprawdzonego rozwiązania czyli sieci eth. Nie chciałbym za bardzo
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Spoko rozumiem, ale sam wiesz doskonale, że nie możemy pakować wszystkich do jednego wora. Sam nie raz pewnie się o tym w życiu przekonałeś. Kiedyś jeździłem c+e w firmie w której było około 60 Ukraińców. I dwa razy tyle Polaków. Tam tez była identyczna sytuacja. Około 95% z nich nigdy nie jeździło dużym, a prawko mieli kupione na ukrze za jakieś około 600zł. I oni swój debiut w ciężarówce gdzie nigdy nie jeździli mieli w tej firmie:). Trasa po zachodzie. Większość z nich to totalne dzbany, którzy mieli zero we łbie . Kabiny ich aut tak wyglądały, że jak gościu otworzył drzwi to się śmieciu wysypywały. No szczerze, serio tylko nasra*, ale to była taka większość, nie całość. Bo wśród nich byli tez bardzo kumaci i ogarnięci ludzi. Którzy uciekli do Polski aby normalnie żyć i uczciwie pracować. Którzy auta były czyste, zadbane, z którymi można było rozmawiać godzinami. Wiec nie można z góry skreślać wszystkich.

Jestem realistą i nie dziwię się dla czego masz/macie takie podejście, że jesteście nie ufni. Ale prosząc was o pomoc nie miałem na myśli jakąkolwiek pomoc finansową. Nie trzeba nic żadnych dóbr materialnych inwestować. Wystarczy napisać jedną głupią wiadomość typu "mam nadzieję że ci się uda" i to juz było by dla mnie wiele. Chciałby abym mógł do chociaż jednego z was otworzyć gębę i zapytać co sądzi o danym pomyśle?, abyśmy mogli wspólnie zastanowić się czy jest słuszny czy nie. Ja jestem zaangażowany w ten projekt w 100%, ale nie jestem obiektywny jako pomysłodawca koncepcji. Dla tego fajnie było by mieć ludzi z którymi mógłbym pomyśleć nad dalszym rozwojem.

Każdy z nas jest inny, każdy zna się na innych rzeczach. Jeden potrafi świetnie przelewać myśli na "papier" ja jak widać robię to raczej średnio :). Łatwiej byłoby mi rozmawiać w realu. Inny jest specem od socialków, dla mnie to czarna magia, bo sam nie korzystam.
Inny jest dobrym grafikiem, jeszcze inny specem od stron internetowych. Moglibyśmy się uzupełniać, i sprawić wspólnie aby ten projekt był projektem społecznym. Aby razem go stworzyli, a nie jak w chwili obecnej ja
  • Odpowiedz
@danek01: Czemu sądzisz, że szukam frajerów ? Wykop to słabe miejsce do tego. Dodatkowo mój plan jest przejrzysty i zabezpieczony w kilku miejscach. Aby nikt po wejściu na giełdę tokenu nie myślał, że to scam. Jak również nie proszę was o żadną pomoc finansową i nie namawiam do zakupu tokenu, gdy będzie dostępny w sprzedaży.
  • Odpowiedz
@LaughingLamaToken Pierwszy lepszy: Llama Coin is also a Charity coin, we will donate every 2% of transaction to WWF (World Wildlife Fund), in order to helps and rescue wildlife animal around world.

No faktycznie niczego takiego na swiecie jeszcze nie bylo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz