Wpis z mikrobloga

@acidd: Ja nadal pozostanę patronem. Jestem nim od kiedy wystartowali. Rozumiem jednak taką decyzję. Ja też już coraz rzadziej słucham 357. Muzycznie jest tam dla mnie coraz mniej ciekawych rzeczy. To radio nie prezentuje gatunków których słucham. Nie poszerza mi też za bardzo horyzontów o nowe rzeczy, którymi mógłbym się nieco zainteresować. Tutaj za to świetnie sprawdza się RNŚ. Podcastów 357 nie słucham niemal wcale. Jedyny, który odpalam regularnie to ten
@Rad-X: Ja się mocno przestawiłem na Nowy Świat ale przeszkadza mi u nich politykowanie. Te codziennie żarciki z władzy i pierniczenie jak to nie jest źle doprowadzają mnie do szału. Wiem, k...a że jest słabo i nie muszą mi tego w kółko powtarzać. Poza tym muzycznie są o niebo lepsi niż 357. Aha i poranki mają słabe. Strasznie usypiające. Jak już Katarzyna Kasia zacznie mówić to mam ochotę położyć głowę na
@DocentMarzanek: a ja lubie bukartyka:) i Nogasia. I nawet Slezaka
tylko Jethion nie moge zniesc w piatki jak cvzasem jest

a wspieram RNS od dnia zalozenia zbiorki i 357 tak samo
stac mnie to czemu nie
a podcastow nie slucham zbytnio, czasem wroce do jakiejs audycji

kiedys sluchalem co dzien 357 i czasami RNS, teraz faktycznie coraz rzadziej
niestety popoludniowka w 357 mnie czesto wkurza:(
@acidd: Też odpadłem, nie wiem nawet kiedy. Nie było nawet po temu jakiegoś konkretnego powodu. Mam jakieś stałe podcasty które staram się regularnie przyswajać, do tego chyba co raz mniej czasu wolnego spowodowało, że samego 357 słucham co raz mniej.
@DocentMarzanek: ja ci powiem tak, RNS juz prawie nie slucham, nie wiem co graja
lubie Manna i potem po nim jest marcelina
maecelina tez ma teraz audycje przed sjesta w niedziele zamiast tej koszmarnej wrszawskiej fali
i te audycje sa bardzo dobre
no i sjesta tez nadal jest ok i czasem lista w sobote

do tego 357 - poranek oczywiscie
czasem o 12, czasem popoludniu
z rzadka taka sytuacja, z rzadka
@wykopowy_brukselek: To mamy odmienne gusta. Ja na Stelkę mam alergię.
Warszawską Falę w RNŚ bardzo lubiłem. Chociaż momentami miałem wrażenie, że Młynarskiemu nie chce się tej audycji prowadzić. Był nawet przypadek, że przez dobre 30 minut była tylko muzyka z jakiegoś tam występu kogoś tam.
Co do wspomnianego Stelmacha, to nie lubię go jako prowadzącego. Natomiast muzykę prezentuje całkiem do rzeczy. Dużo brytyjskiego grania, co mi akurat bardzo odpowiada.
Złego radia
@acidd: 357 jest trochę przehajpowane. To chyba najlepsze określenie na nich. Mają duże ego, kółko wzajemniej adoracji. Stelka mnie wkurza, ale jak ktoś napisał - muzykę puszcza dobrą. Zdecydowanie bliżej mi do NŚ.
Natomiast jeszcze bardziej mnie irytował polski top, gdzie nie dali kryterium "starości".. Jeżeli w topie są utwory roczne czy dwuletnie, to dla mnie przegięcie pyty. Tu nawet nie minął czas, żeby uznać że dany utwór jest topem wszechczasów.