Wpis z mikrobloga

Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo jak to argumentują "okres może przyjść wcześniej niż się spodziewają"

No #!$%@? trzymajcie mnie, chodzą wszędzie z torebkami gdzie mają zestaw kosmetyków, lusterko, makijaże, szminki, pomadki, kredki do oczu, dwie patelnie i toster ale włożyć kilka podpasek na zapas to już problem xDDDD

#kobiety #okres #podpaski #bekazrozowychpaskow
KonwersatorZabytkow - Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo ja...

źródło: obraz_2023-05-23_050757208

Pobierz
  • 386
No #!$%@? trzymajcie mnie, chodzą wszędzie z torebkami gdzie mają zestaw kosmetyków, lusterko, makijaże, szminki, pomadki, kredki do oczu, dwie patelnie i toster ale włożyć kilka podpasek na zapas to już problem xDDDD


@KonwersatorZabytkow: hm... rozumiem, że chodzi o uczniów a nie o "baby". No i tutaj akurat uczniowie nie noszą żadnych torebek pełnych kosmetyków, ich plecaki są zajbieście ciężkie, ostatnio miałem okazję sprawdzić i #!$%@? nie wierzyłem.

Ponadto są dziewczynki
@KonwersatorZabytkow: tak pod warunkiem, że będą u szkolnej pielęgniarki albo w pokoju nauczycielskim a nie luzem w toalecie bo w każdej, absolutnie każdej szkole znajdą się debile, którzy będą je wszystkie wybierać żeby robić bezbeckie żarty itp.
Wtedy spełnią funkcję jako wyjście awaryjne.

Ubóstwo menstruacyjne to jakiś kek. Na tej samej zasadzie powinno rozdawać w liceum maszynki do golenia. Może kogoś nie stać i chodzi jak Rasputin.
A to czemu tylko w szkole w takim razie? Kible masz wszędzie, to zróbmy też co 20 metrów dyspensery podpasek.


@Flypho: Do każdego tematu można podejść racjonalnie, albo przesadnie. Jak pisałem wyżej, niech #!$%@? noszą wszyscy uczniowe papier toaletowy, co to za socjal.

ale już tłumaczę, nie chodzi o kobiety nauczycielki, a chodzi o uczniów, gdzie dziewczynki 10-13 lat nie wiedzą czy dostaną bo np. nigdy wcześniej nie dostały, ponadto mają
@KonwersatorZabytkow: lewica jak zwykle wymyśla sobie problem z dupy. Cieknąca #!$%@? to problem dziecka a że jest dzieckiem więc problem rodziców. Państwo ma się zajmować sprawami państwowymi a ma czym bo #!$%@? zadłużamy się w tempie wykładniczym i do tego dodrukowujemy pieniądze a za wchodnią granicą wojna. No ale wiadomo mamy rok 2023 i największym problem są podpaski.
@KonwersatorZabytkow: Myślę, że istnieje tu fundamentalna różnica między charakterem opa a komentującymi którzy się z opem nie zgadzają. Szkoła i tak zawodzi na wielu frontach. Natomiast jeśli istnieje jakaś sfera w której ta instytucja mogła by zdziałać coś dobrego, pomóc ludziom, to ja nie widzę w tym problemu.

Natomiast istnieje zapewne spora grupa ludzi którzy uważają, że każdy powinien załatwiać swoje problemy we własnym zakresie. To która grupa ma rację nie
a chodzi o uczniów, gdzie dziewczynki 10-13 lat nie wiedzą czy dostaną bo np. nigdy wcześniej nie dostały, ponadto mają nieregularny. Znam rodziców, którzy oczywiście dają "jak by co" dziewczynie która jeszcze nie ma, ale to nie za wiele różni się od papieru toaletowego, a już zdecydowanie przewyższa, torby na psie odchody.


Twoim zdaniem w gabinecie higienistki czy tam szkolnej pielęgniarki nie ma na takie awaryjne sytuacje podpasek? To co jest w
ale to, ze jesteś lewicowym palantem który chce wszystko rozdawać zostaw dla siebie a nie robisz z siebie pośmiewisko na cały kraj


@KonwersatorZabytkow: Ło kurła, darmowe środki higieniczne dla kobiet w szkole – literalnie komunizm! Na szczęście za moich czasów szkoły w Polsce były prawicowe i patriotyczne i nie było takich lewicowych wynalazków jak papier toaletowy (a często nawet drzwi od toalety XD).
@kasiknocheinmal

gdzie dziewczynki dostają pierwsze podpaski


No raczej Ty dostałaś, nie ma czegoś takiego w podstawie programowej i pierwsze słyszę, żeby gdzieś tak było. Ten przedmiot ma zresztą tak ogólną podstawę, że wszystko zależy od nauczyciela, można trafić na takiego co przekaże całą potrzebną wiedzę, jak i na osobę, która będzie nauczać zgodnie z kościelną wizją.
@KonwersatorZabytkow: też to rozumiem, że dla uczennic, a nie nauczycielek, więc takie rzeczy powinny być.
Dla takich dzieci to pewnie bardzo wstydliwy temat, a nie daj Boże jakieś małe sebki w klasie by zobaczyły podpaski to by od razu było wyśmiewanie koleżanki i rzucanie nimi po całej klasie (trochę skrajny przykład, ale nie wykluczony).
Twoim zdaniem w gabinecie higienistki czy tam szkolnej pielęgniarki nie ma na takie awaryjne sytuacje podpasek? To co jest w takim gabinecie?


@Flypho: Szczerze mówiąc to nie wiem, ale skoro znajoma daje dziecku (które jeszcze nie ma okresu) to zakładam, że nie ma. A może jest a ona nie wie, nie mam pojęcia. W zasadzie to założyłem, że chodzi o to aby w szkołę były (właśnie u np. higienistki, dla mnie