Wpis z mikrobloga

Nie mogę słuchać tego #!$%@? czterech wzrostaków o tym jak bardzo wzrost nie ma znaczenia i wystarczy być pewnym siebie. Bro, mówie ci, wystarczy być pewnym siebie, laski to uwielbiają. A prawda jest taka że bycie wzrostakiem to gra na easy, a bycie manletem to level hard. Jak jesteś niski to nikt cię traktuje poważnie. Mężczyźni nie traktują cię jako konkurenta tylko się z ciebie śmieją, a kobiety tobą pogardzają. #przegryw #wzrost #redpill #blackpill
S.....n - Nie mogę słuchać tego #!$%@? czterech wzrostaków o tym jak bardzo wzrost ni...
  • 32
@Pozytywny_gosc

Po pierwsze to nie jest kurs bo video jest ogólnodostępne i darmowe a po drugie to chłopaki dobrze mówią, polać im grey goose”a.

Wy w swojej czwrnopigulkowej ignorancji nie jesteście w stanie przyjąć do wiadomości ze kobieta nie musi wyłącznie was oceniać przez pryzmat wzrostu.

Rozchodzi się po prostu o to ze jeśli dla laski jesteś niskim facetem to jeśli Cię nie zna to początkowo faktycznie może kwalifikować Cię jako mało
@Oskar_STS zobacz ten klaun @Pozytywny_gosc na serio w życiu nie był z żadna laska. On twierdzi że shit testy nie istnieją xD

@Pozytywny_gosc weź chciaz jakiegoś bazyla na warsztat ten raz żeby zobaczyć jak to jest przebywać z kobietą i jak one się zachowują. To ze przeczytałeś tony jakichś głupich tekstów od podobnych tobie przegrywów nic nie znaczy. TY NIC NIE WIESZ O KOBIETACH gościu. Po co to całe #!$%@??
@Sarza01: bo po prostu shit testów nie ma i nie wiem czy wiesz, 8 letnie dzieci wierzą w baśnie, mity, Świętego Mikołaja ale jak mają te 12, 13 lat to dostrzegają że to bujda na resorach

Młodzi faceci w dorosłym wieku też wierzą w jakiejś shit testy i inne magiczne moce ale jak zrobią odpowiedni research w internecie to się dowiesz, że cos takiego nie istnieje i jest to chwyt marketingowy
zrobią odpowiedni research w internecie to się dowiesz


@Pozytywny_gosc: hahahahhahahahhahahahahahhaahahahaaaaahahhaahhahhaaas

zaraz sie zsikam. Rozumiem że kierowcy rajdowemu też byś dawał rady na podstawie reserchu w Internecie? Czego jeszcze sie w ten sposób nauczyłeś? Jazdy konnej? Pływania? Strzelectwa?
pewnie ta siłownia w twoim wykonaniu to też reserch w Internecie - bo nikt nigdy nie widział.

kiedy klaunie zrozumiesz że twoja wiedza teoretyczna jest gówno warta w praktyce?

nigdy nie byłeś w związku,
@Sarza01: shit testy są nawet jeśli jesteś dużo bardziej atrakcyjny od kobiety i ona na ciebie leci. Shit testy są głównie wtedy gdy jesteś pewny siebie i bezczelny. Wtedy laska chce zobaczyć czy nie udajesz i czy przypadkiem tych tekstów nie nauczyłeś się na pamięć.
kiedy klaunie zrozumiesz że twoja wiedza teoretyczna jest gówno warta w praktyce?


@Sarza01: no tak, po co mamy naukę, przecież na chłopski rozum ziemia jest płaska i elo xD Nie obchodzą mnie jakieś teorie naukowców o tym, że ziemia jest kulista, ważna jest praktyka a jak się poruszam po ziemi to cały czas linia jest prosta, więc ziemia jest płaska!!! Liczy się praktyka

zaraz sie zsikam. Rozumiem że kierowcy rajdowemu też