Wpis z mikrobloga

Nie mogę słuchać tego #!$%@? czterech wzrostaków o tym jak bardzo wzrost nie ma znaczenia i wystarczy być pewnym siebie. Bro, mówie ci, wystarczy być pewnym siebie, laski to uwielbiają. A prawda jest taka że bycie wzrostakiem to gra na easy, a bycie manletem to level hard. Jak jesteś niski to nikt cię traktuje poważnie. Mężczyźni nie traktują cię jako konkurenta tylko się z ciebie śmieją, a kobiety tobą pogardzają. #przegryw #wzrost #redpill #blackpill
S.....n - Nie mogę słuchać tego #!$%@? czterech wzrostaków o tym jak bardzo wzrost ni...
  • 32
  • Odpowiedz
shit testy są nawet jeśli jesteś dużo bardziej atrakcyjny od kobiety i ona na ciebie leci. Shit testy są głównie wtedy gdy jesteś pewny siebie i bezczelny. Wtedy laska chce zobaczyć czy nie udajesz i czy przypadkiem tych tekstów nie nauczyłeś się na pamięć.


@Mezomorfix: jakie źródła naukowe to potwierdzają? Brzmi jak jakiś chłopski rozum
  • Odpowiedz
no tak, po co mamy naukę


@Pozytywny_gosc: klaunie niema takich badań. co ty za bzdury piszesz. pokaż mi badanie o kobiecej naturze klaunie. co ty za bzdury opowiadasz..

Czyli są te shit testy czy nie ma? Jakim cudem miliony ludzi się paruje skoro są shit testy???


@Pozytywny_gosc: a co ma jedno do drugiego klaunie? co ty sobie uroiłeś tam w tym pustym łbie? Kobieta CI robi shit testy po roku
  • Odpowiedz
klaunie niema takich badań. co ty za bzdury piszesz. pokaż mi badanie o kobiecej naturze klaunie. co ty za bzdury opowiadasz.


@Sarza01: https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill

Blackpill essentials podsumowanie
Macie tutaj wszystko w jednym wątku żeby w razie czego nie trzeba było skakać po tematach.

Zmieniłem trochę kolejność żeby wszystko było bardziej przejrzyste.

Możecie też wrzucać tutaj swoje badania i znaleziska żeby powstał jeden duży temat zbiorczy.
Tu macie link do oryginalnego zbioru po
  • Odpowiedz
Naukowa czarna pigułka dotyczy zrozumienia natury ludzkich zachowań społecznych i seksualnych, ze szczególnym uwzględnieniem ewolucyjnych perspektyw psychologicznych.

Zgodnie z czarną pigułką, ta kompilacja podkreśla rolę czynników i cech systemowych i genetycznych w problemach randek mężczyzn (raczej niż osobistych). Należą do nich wrodzone zachowania i preferencje, atrakcyjność fizyczna, budowa kości twarzy, wzrost, muskularność, rozmiar ciała, rasa, osobowość, lokalne proporcje płci, inteligencja, zdolności, zdrowie, zdrowie psychiczne, status społeczny i ekonomiczny, a także kobieca nieśmiałość,
  • Odpowiedz
@Sarza01: Stary, z tym pajacem @Pozytywny_gosc o tych tematach nie ma co rozmawiać, on w życiu nie trzymał laski za rękę, nadal uważa że tylko wygląd i wzrost się liczą, przekleja jakieś niezwiązane ze sobą badania, ogólnie gruba odklejka od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: ty byś się dogadał z sarzą, wielcy redpillacy
ty orbitowałeś jak beciak wokół laski kilka miesięcy i cię olała gdy chciałeś związku/FWB, a ten drugi dwa lata latał za jedną, która pewnie szalała z innymi aż miło xD
  • Odpowiedz
ty orbitowałeś jak beciak wokół laski kilka miesięcy i cię olała gdy chciałeś związku/FWB, a ten drugi dwa lata latał za jedną, która pewnie szalała z innymi aż miło xD


@Pozytywny_gosc: No cóż zdarza się, mi zależało i byłęm gotowy na coś poważnego a ona nie (być może choćby dlatego że już skończyłem 30-tkę a ona ma dopiero 25 lat) Ale przynajmniej to co poużywałem to moje, a teraz po jakimś
  • Odpowiedz
@Sarza01: Ale Panie po co tak agresywnie? Nie każdy chce trzymać ramę, udawać smalca amfę i pseudo uwodziciela, nie każdy też chce słuchać pitolenia Krzysia Frywolnego i innych Romusiów Warszaskich.

Fakty są proste, jak podobasz się babie, to baba będzie zainteresowana i nie trzeba robić pajacerki, w innym przypadku masz kiepski wygląd i musisz zabiegać o kontakty. Tak wygląda rzeczywistość, brutalna dla redpillowców.
  • Odpowiedz