Wpis z mikrobloga

Mój ziomek jest przegrywem w #!$%@?. W skrócie: #!$%@?ł (i #!$%@?) za minimalną, prawko zabrane, mieszkał ze starymi, jedyne hobby to chlanie. Jakimś cudem poznał babę i myślał, że złapał pana boga za nogi. Pech chciał, że szybko zaciążył, no bo tacy debile nie wiedzą co to prezerwatywa (ale ona też nie lepsza, że takiemu kiepowi pozwala się spuszczać, nie będąc na tabletkach). Baba oczywiście typowa p0lka, bez roboty, bez ambicji, bez hajsu, a tu trzeba warunki dziecku zapewnić, więc chłop razem z matką wzięli kredyt na mieszkanie. Mieszkanie kupione i teraz najgorsze, wpisali mojego ziomka przegrywa i jego babę 50:50... Baba mimo brzucha po paru miesiącach się znudziła i znalazła innego bolca (ja #!$%@?, kto bierze babę w ciąży?). No i teraz super ciekawa sprawa, musieli ją spłacić z połowy wartości mieszkania :) Chłop się zadłużył fest, bo innej opcji nie było i teraz nie dość, że musi spłacać raty kredytu to jeszcze i długi po spłaceniu jej części. Jakby tego było mało to po narodzinach zgodził się na jakieś #!$%@? alimenty, nie pamiętam dokładnej kwoty ale ponad tysiaka wykłada, mimo iż zarabia minimalną. Przegryw pod koniec miesiąca potrafi prosić o 20zł, bo nie ma co jeść, ale po wypłacie zrobił sobie tatuaż z imieniem Alan (imię "jego" bachora) + data urodzenia - no ma chłop priorytety, lepiej zdychać z głodu, ale może wozić się ze swoim tatuażem :)
Proszę was chłopy, szanujcie się, nie bierzcie byle baby. Nie róbcie bachora po paru miesiącach znajomości. Jak trzeba to stosujcie wszystkie metody antykoncepcji na raz, ale przynajmniej nie wpakujecie się w takie bagno.
Mój ziomek jest już praktycznie udupiony na resztę życia. Najbliższe 18 lat (a może być dłużej) będzie #!$%@?ł ziemniaki na śniadanie/obiad/kolacje, bo na nic innego go nie stać.

#p0lka
#przegryw
  • 43
@lukiboss:

no po szkodzie to każdy mądry, myśleli że jak będzie dziecko to już będą ze sobą razem do końca, niestety i tym razem wyszła prawdziwa p0lka z kobity


źe co? xD

myśleli że jak będzie dziecko to już będą ze sobą razem do końca,


Takie myślenie to proszenie się o kłopoty.

Przecież tu nie trzeba być szczególnie inteligentnym aby wiedzieć że w życiu może być różnie i że lepiej aby
Mogę jedynie się domyślać, że był młody, głupi, łatwowierny, #!$%@? wie co mu obiecywała, a ten na to poleciał.


@lukiboss: przecież ja nie o tym piszę, to już wiemy ;). ja tylko się dziwię że jego starzy też tacy nie ogarnięci
ale wiesz że kupując mieszkanie na kredyt za np. 300k masz do spłaty przykładowo 600k kredytu? To nie jest tak, że sprzeda mieszkanie i cyk wychodzi na 0

@lukiboss: Tak wiem, jak bierzesz kredyt na 300k, to w przeciągu 20-30lat spłacasz 600k. Ale jak ma ten kredyt od od 2-3 lat, to spłaca 300k+odsetki za 2-3 lata. To się nazywa procent składany.
Niby historia prawdopodobna, bo takich agentów nie brakuje, ale trochę Ci się opowieść sypie w szczegółach, więc nie wiem, czy w to wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ot, choćby to:

ale wiesz że kupując mieszkanie na kredyt za np. 300k masz do spłaty przykładowo 600k kredytu? To nie jest tak, że sprzeda mieszkanie i cyk wychodzi na 0


Przy regularnym spłacaniu to zgoda - spłacasz z odsetkami i
@Majku_: Nie wiem dlaczego mieszkania nie sprzedał, na pewno nie chciał wracać do rodziców, a też mówił, że jakiś remont robił, no na pewno trochę zainwestował w te mieszkanie, rodzice mu pomagali itp. Także wątpię, że tak łatwo by to oddał za friko. On jest przegrywem, ale na dziecku mu mimo wszystko zależy, urządził kącik dla dziecka mimo że jest u niego raz na tydzień/dwa. No i tak jak pisałem, gdyby
@RAMBOnaBOSO: Nie no wina jest po obu stronach, tylko że to nie on uciekł do innej dupy i nie on przed sądem wnioskował o 50% wartości mieszkania wiedząc, że nie dało się nic.

Najgorsze jest to, że chłop jest przegrany, a baba nawet z brzuchem znalazła nowego bolca i to ponoć dobrze zarabiającego, ona leży pachnie, a on robi za sponsora. Te baby to mają po prostu życie na easy mode.
@pwone: pomagają mu rodzice, a kobitę nie wiem w jaki sposób spłaca, czy może wziął kolejny kredyt tym razem ze starym? #!$%@? wie.

@Adicts chciałbym żeby to był bait, niestety ale takie przypadki naprawdę wpływają na to jak patrzę na kobiety. A to nie jedyna sytuacja gdzie kobieta wyruchała na hajs swojego chłopa z mojego otoczenia.