Wpis z mikrobloga

@RandomNetUser: Płeć: Z punktu widzenia biologii płeć to zespół cech pozwalających podzielić osobniki danego gatunku na dwie grupy, oznaczane jako męskie i żeńskie, odgrywające uzupełniające się role w procesie rozrodu xDD

Kiedyś chorych psychicznie ludzi leczyło się w szpitalach psychiatrycznych, a teraz to są celebryci i osoby promowane przez media. Głupota zawsze w cenie, a teraz i w modzie.
@RandomNetUser: Żarty o Polakach jako atak na grupy zmarginalizowane xD Powinno się ogólnie zakazać żartów, bo mogą kogoś obrazić według doktryny strażników przeciwko obrażaniu. Siedzą i dumają kto może zostać obrażony i czy przypadkiem ich słowa kogoś nie obraziły. Nie mają lekkiego zadania, bo jest wiele rzeczy, które mogą kogoś obrazić w różny sposób, więc nietęgich głów trzeba, żeby rozróżnić drobnego przytyku od żartu. A czy zwrócenie uwagi na jakiś fakt
@RandomNetUser: co to za gówno xD?

Płeć, kolor skóry, wyznanie, niepełnosprawność, jeszcze orientację seksualną. Tyle i aż tyle, a poniżej jakieś wykluczenia ktoś sobie wymyślił.

Przy dyskryminacji nie ma wykluczeń, nie można dyskryminować lub też obrażać jakiejś grupy bo stanowi "większość". Idąc takim tokiem myślenia jako blondyn mogę obrażać ludzi z brązowymi lub czarnymi włosami, ale rudych już nie. Jako mężczyzna mogę obrażać kobiety. Jako osoba niewierząca mogę obrażać chrześcijan, muzułmanów