Wpis z mikrobloga

Gdzie są jacyś ekolodzy? Straż miejska? Co ci ludzie już z tym drzewem zrobili. Czy nie można po prostu przyjechać, postać pod drzewem i się pomodlić? Trzeba od razu wbijać w nie gwoździe i przybijać obrazki i krzyże? Dewastować trawnik pod?

#parczew #ochronasrodowiska #ekologia #bekazkatoli #wandalizm #dewastacja #takaprawda #niepopularnaopinia #zielen #drzewa #gorzkiezale
WielkiNos - Gdzie są jacyś ekolodzy? Straż miejska? Co ci ludzie już z tym drzewem zr...

źródło: temp_file.png2542528291828526898

Pobierz
  • 41
Gdzie są jacyś ekolodzy?


@WielkiNos: jak ja nie cierpię takich pytań. Ludzie nieraz za darmo odwalają robotę, zeby w tym chlewie chociaz cokolwiek ocalało, a duża część społeczenstwia wiecznie wiesza na nich psy, jednocześnie przy każdej okazji pytając gdzie są. Nie pytajcie gdzie są tylko organizujcie się lokalnie i dbajcie o to co macie w najbliższej okolicy. Aktywiści siedzą np. w Puszczy Karpackiej dewastowanej przez debili z LP albo robią akcje
  • 0
straż miejska i dbanie o ekologię w Partaczewie XDDDDDDD


@manualnyautomat jak mój dziadek przykleił taśmą do drzewa zwykły kawałek kartki z ogłoszeniem o wynajem to dzwoniła straż że proszą o zdjęcie, bo będzie mandat.
  • 0
halo policja, bo wbili gwóźdź w drzewo. XD


@pieczk pisałam już, że jak mój dziadek przykleił taśmą do drzewa kawałek kartki z ogłoszeniem to dzwonili do niego ze straży z upomnieniem żeby zdjął.
@WielkiNos: taka nasza tradycja tak jak robienie "nagrobków" przy ulicach jeziorach wszedziectam gdzie ktoś zginął. Nawet w Czechach nad jeziorem spotkalem mały krzyż znicze i nazwisko jakiegoś Polaka