Wpis z mikrobloga

ten portal to komedia XD
wystarczy, że ktoś napisze coś, co nie jest całkowicie entuzjastyczne wobec Ukrainy i już ma bana, ku uciesze ojkofobów z neuropy, u których moderacja chodzi jak na łańcuchu XD. oczywiście, żeby nie było - kibicuję Ukrainie w tej wojnie.
szkoda, że moderacja tak nie tropi płatnych trolli z antypolskich fundacji sorosa i młodzieżówek totalnej opozycji. że nie zwalcza ludzi obrażających naszą Ojczyznę i naszą wiarę.
Orlen mógłby kupić ten portal. co prawda, Ukraina dalej byłaby tu jedynie wychwalana, bo PiS realizuje antypolską doktrynę Giedroycia. no, ale przynajmniej lewactwo skończyło by obrażać to, co dla Polaków święte.

#moderacjacontent #bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konsewy #konfederacja #wojna #ukraina #polityka #bekazpodludzi
  • 31
@Kalifornix: Nie przypominam sobie, żebym się kiedykolwiek skompromitował bardziej niż konserwy wraz z ich sojusznikiem rosyjskim. Co do płci jak ktoś jest ślepy to nie jest to moją winą.
@ItsGrN: Nieładnie tak obrażać niepełnosprawnych i daltonistów, gdzie wasza słynna tolerancja? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale czekaj, ja nie jestem daltonistą. Po prostu ty jesteś ułomkiem, który z różowego paska zmienił się w niebieski. I który jest małym, ograniczonym trollem, zajmującym się obrażaniem innych w większości postów które piszesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usunkonto
tutaj na poprzednim koncie ponad rok temu dostałem bana za nazwanie neuropka komuchem. Dosłownie komuchem. Ale jak oni nazywają każdego faszystą, naziolem, onucą itp. to moderacja nawet nie usuwa komentarzy.


@USSCallisto: widocznie ten neuropek nie był komuchem. A drugie widocznie to osoby, które nazywamy faszystami, naziolami ect. są rzeczywiście faszystami naziolami ect. :)