Wpis z mikrobloga

ten portal to komedia XD
wystarczy, że ktoś napisze coś, co nie jest całkowicie entuzjastyczne wobec Ukrainy i już ma bana, ku uciesze ojkofobów z neuropy, u których moderacja chodzi jak na łańcuchu XD. oczywiście, żeby nie było - kibicuję Ukrainie w tej wojnie.
szkoda, że moderacja tak nie tropi płatnych trolli z antypolskich fundacji sorosa i młodzieżówek totalnej opozycji. że nie zwalcza ludzi obrażających naszą Ojczyznę i naszą wiarę.
Orlen mógłby kupić ten portal. co prawda, Ukraina dalej byłaby tu jedynie wychwalana, bo PiS realizuje antypolską doktrynę Giedroycia. no, ale przynajmniej lewactwo skończyło by obrażać to, co dla Polaków święte.

#moderacjacontent #bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konsewy #konfederacja #wojna #ukraina #polityka #bekazpodludzi
  • 31
@mieszczanski_trubadur: tutaj na poprzednim koncie ponad rok temu dostałem bana za nazwanie neuropka komuchem. Dosłownie komuchem. Ale jak oni nazywają każdego faszystą, naziolem, onucą itp. to moderacja nawet nie usuwa komentarzy. Anka Zbożowa nigdy nie kryła swoich sympatii i antypatii. Białek potrafi własnoręcznie wykopać ze swojego konta antyprawackie znaleziska.

Do kilkunastu wpisów żalących się Neuropków Anka czy Białek też przychodzili się tłumaczyć. Na inne wpisy mają #!$%@? jak ich zawołasz. xD
@M4rcinS: nie widziałem tychże.
@niemampsa jak mam podyktować, jak usunięte?
@zapomnialemhaslo tsooo?
@Little_Makak japa tam, neuropku.
@USSCallisto nic, z tego co opisujesz, nie jest dla mnie tajemnicą. to pokazuje tylko, jak obrzydliwą rzeczą są lewackie poglądy.
a @ItsGrN to ten sam przypadek kliniczny co @Kryspin013 @PrzeKomentator @officer_K @Lukardio @gardzenarodowcami czy takisewatykaniak @wierzgontycymbale
wyjątkowo obrzydliwe ojkofoby
naszą wiarę.


@mieszczanski_trubadur: te wasza wiarę to sam ośmieszasz pisowski trolu co nie potrafi odpowiedzieć na pytanie i to proste.
Nie wycieraj sobie swojej brudnej mordy ojczyzna bo nawet nie wiesz co to znaczy. A wasze wartości wiary sa żałośnie przez was przestrzegane i strasznie wybiórczo.
Najbardziej wartości pokazują grubi księża jezdzacy drogimi samochodami, majacy duze grunty i lubiacy dzieci. Takie macie wartości? Grzeszyć i nie przestrzegać tego co wciskane jest