Wpis z mikrobloga

Mirek wydaje książkę - przedsprzedaż "Bez domu"!

Cześć Mireczki i Mirabelki,

tak jak informowałem ostatnio, ruszyła przedsprzedaż mojej książki. W pierwszej kolejności będę ogromnie wdzięczny za wykopanie znaleziska na ten temat.

Przez ostatni rok pisałem, bardziej lub mniej intensywnie, to, co dziś możecie oglądać na wizualizacjach i zamówić w przedsprzedaży. To książka, w której zamieściłem luźne historie z ostatnich 10 lat mojego życia, w których miałem szczęście pomieszkiwać na Islandii, Grenlandii, w Norwegii, szwajcarskich Alpach i w Polsce, a w międzyczasie odwiedzić ponad 30 różnych państw - w tym Kostarykę, Indonezję, Tajlandię, Wietnam, Maroko, Kazachstan, Australię, Sri Lankę, Malediwy i wiele innych, z których przywiozłem piękne wspomnienia i każdego roku coraz lepsze zdjęcia.

Książkę można zamówić tutaj

Książka ma format a5, twardą oprawę i 290 kolorowych stron. 73000 słów to trochę ponad przeciętną długość książki, do tego zależało mi na kolorowych stronach, by umieścić na nich 90 zdjęć - jest żeglowanie po wodach Grenlandii, polujące wieloryby, islandzki interior...

Na koniec dorzucam kilka informacji:

- książka kosztuje 55 zł - wiem, że nie jest najtańsza na rynku, ale chciałem wydać ją w dobrej jakości. Ma twardą oprawę i 290 stron, na której znajduje się 73000 słów i 90 zdjęć z całego świata,
- książkę wydaję samodzielnie - oferty wydawnictw, które otrzymałem, były skandaliczne i cena musiałaby być dwukrotnie wyższa. Niestety, nie stać mnie, żeby wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy z góry i liczyć, że wszystko sprzedam - dlatego też sprzedaję w przedsprzedaży. Każdemu, kto kupi, dziękuję za zaufanie!
- eBooki wyślę 20.06, wysyłka książki nastąpi 29.06. Za kilka dni znów wyjeżdżam do pracy, tym razem do Norwegii, wysyłką zajmie się więc firma zewnętrzna.
- do każdego egzemplarza papierowego eBook dodaję absolutnie za darmo! (w trzech formatach - epub, mobi oraz PDF)
- książka to zbiór luźnych historii i zdjęć. Głównie z Islandii i Grenlandii, ale również z Ameryk, Azji, Północnej Afryki i Europy.
- na powyższej stronie można pobrać darmowy fragment, a także podejrzeć, jak wygląda książka
- portal @wykop zdecydował się objąć patronat medialny nad książką, za co dziękuję przede wszystkim @a__s, z którą konsultowałem szczegóły. Dziękuję serdecznie!

W razie pytań jestem tu i postaram się na wszystkie odpowiedzieć. Dzięki Mirki i Mirabelki za całe wsparcie i pozytywne komentarze przez ostatnie lata, które miały swój udział w decyzji o napisaniu i wydaniu własnej książki, która nie jest poradnikiem! Mam nadzieję, że spełni oczekiwania każdego zamawiającego!

#autoreklama

#zwtravel

#podroze #podrozujzwykopem #ksiazki #czytajzwykopem #fotografia

IG / FB

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
zbigniew-wu - Mirek wydaje książkę - przedsprzedaż "Bez domu"!

Cześć Mireczki i Mira...

źródło: mock 3

Pobierz
  • 65