Wpis z mikrobloga

takie mnie ponownie naszły rozkminy odnośnie ai. czy też uważacie, że w niedalekiej przyszłości dzięki metaverse i ai będą funkcjonować wirtualne światy z avatarami nie tyle osób zyjących, co umrałych? Taki cmentarz w metaversie. Avatar 3d fotorealistyczny, klon głosu i osobowość wygenerowana na podstawie jak najbardziej szczegółowego opisu np. rodziny lub na podstawie dostarczonych materiałów video, nagrań głosowych itd.; czyli im więcej zasobów cyfrowych dostarczymy algorytmowi tym lepszy klon osobowości stworzy. w dodatku chatgpt pomoże w wygenerowaniu analizy psychologicznej, cech charakteru, etc. no i im więcej będziemy mieć z taką "zjawą" interakcji (rozmawiamy z nią lub piszemy), to ucząc się maszynowo jeszcze lepiej upgejdujemy jej algorytm pesudo-osobowości. przecież taki concept jest już teraz na wyciągnięcie ręki. ktoś ma podobne przemyślenia z dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ai #sztucznainteligencja #chatgpt #openai #technologia #internet #metaverse #meta #machinelearning
  • 5
@Usmiech_Niebios: oglądałem tylko jeden, ten z punktami socjalnymi, w takich cukierkowych kolorach, nie pamiętam nazwy. jaki tytuł ma ten, o którym mówisz? chętnie obejrzę.

Myślę że min 2 pokolenia do tego


dlaczego tak długo? przyjmuję, że pokolenie to 20-25 lat. srach pomysleć, jak będzie wyglądała rzeczywistość za pół wieku. co teraz stoi na przeszkodzie?