Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Pytanie do ludzi na neecie czy czymś podobnym. Nie boicie się braku emerytury albo jakiejś głodowej wystarczającej na chipsy i wodę gazowaną? Sam neetuje i nie wiem co o tym myśleć.

#praca #emerytura #neet



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 7
@mirko_anonim: jeśli będę miał dużo pieniędzy to nie boje się , a emeryturę moje pokolenie i te starsze też może jej nie mieć, pokolenie od 50 lat i więcej może będzie miało te 1500chociaż, dlatego osoby co mają po 20 parę i po 30 i tak dalej powinny odkładać pieniądze i zarabiać jak najwięcej a zus olać i nie płacić na niego wysokich składek
@KKlasykk otóż to. emerytura którą wyliczyli ojcu za 40lat pracy i to nie na minimalnej a składki od całości wygląda śmiesznie i przy obecnych cenach wiem, że będę musiał pomagać rodzicom za parę lat bo nie dają rady. cały tej system zusu to jeden wielki przekręt. polska za biedna na takie cyrki
@mirko_anonim: mam wywalone, ale bede zalowac tego, ze nie poszedlem do policji przed 2013.. mialem 19 lat i brak pomyslu na siebie, jakby sie udalo to za 5lat bylbym emerytem i to lepszym niz te zusowskie gowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)