Wpis z mikrobloga

  • 240
@kennyskrrt Pamiętam jak kiedyś wypełniałem wniosek o wizę do USA i tam chyba rubryka była o wyznaniach czy tam poglądach, napisałem tam coś w stylu że jestem w żałobie po śmierci Saddama Husajna, #!$%@? mi dożywotni zakaz wjazdu na teren USA XDDDDD
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: Teoretycznie jak będziesz miał dwa nowe zafoliowane to idziesz na lotnisku do bramki "rzeczy do oclenia" i tam zgłaszasz i płacisz cło i vat (nie wiem ile). Jak pójdziesz do "nic do oclenia" i cię nie zwiną na wyrywkową kontrolę to luzik. Jak Cię zgarną i masz dwie nówki to celnik może się przyczepić, naliczy cło podatek i dowali karę. Przy jednym to jeszcze może się udać, przy dwóch zależy
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: bardzo wazna rzecz- czy amerykanskie telefony dzialaja w Europie? Bo europejskie w Stanach nie ( w sensie, np masz polskiego operatora, lecisz z telefonem do Stanow i chcesz zalozyc - powiedzmy - metro pcs, to nie zrobisz, bo telefon nie jest kompatybilny)
  • Odpowiedz
jestem w żałobie po śmierci Saddama Husajna

z Polski też powinni Cię deportować xD


@MilionoweMultikonto: @kikiton: A nie wyszło ostatnio, że wszystkie dowody na to, że on miał/chciał użyć broni chemicznej były zmyślone przez USA i de facto USA wywołało wojnę na fake flagach, ale w sumie #!$%@?, bo hegemon i 20 lat temu więc dawno i nie prawda?
  • Odpowiedz
@Urajah: a wyszło też coś, że jednak nie było krwawego tłumienia zamieszek, wyniszczaniu opozycji i ataku na Kuwejt(który odbijały kraje cywilizowane) czy to nadal aktualne?
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Ale jak mówisz o Kuwejcie to chyba jest temat z lat 90-tych. To o czym teraz się mówi to kolejny konflikt. Z tego co czytam to dwie osobne sprawy, ale ekspertem też nie jestem.
  • Odpowiedz