Wpis z mikrobloga

Czy #internet w #plus jest tak #!$%@?, czy po prostu ja mam coś źle skonfigurowane? XD
Co zrobić aby mieć szybki Internet w telefonie? (Samsung s21)
To nie jest chyba normalne, że w mieście wojewódzkim w wielu miejscach nie mam Internetu :/
  • 6
  • Odpowiedz
@#!$%@?: To raczej wina Samsunga, sprawdź na telefonie spoza Samsunga. Jak porównywałem S21 do Xiaomi to w tym samym miejscu ten pierwszy ledwie umiał złapać zasięg oraz strony się nie wczytywały. Xiaomi położone obok w tej samej sieci pełny zasięg i internet działał. To samo się działo nie zależnie od sieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@krzywy_kanister: Oczywiście, żadne rozwiązanie nie jest w 100% doskonałe. xD Mam Ci #!$%@? podać współrzędne po których się poruszam? To nie jest normalne, że idąc jedną z głównych ulic miasta wojewódzkiego albo po galerii handlowej nie mam praktycznie Internetu. W innych sieciach jest zasięg bo mam drugą kartę i w orange śmiga.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: bzdury caly czas opowiadasz i tyle. nadajniki sa w roznych miejscach, telefony opisuja rozne czestotliwosci a jak chodzisz po galerii to jestes w klatce z szkla i metalu, zastanow sie jak to dziala na sygnal.
  • Odpowiedz